Мобилни телефони и телекомуникации

Рецензии и дискусии за мобилни телефони, рингтонови, логоа, позадини...

 1. Apple уреди и iOS

  Apple "fan boy"? Тука ќе ги најдете сите теми поврзани со разни Apple продукти и софтверски апликации. Ова е катче наменето за дискусии, упатства за надградба на iOS и jailbreak, интересни игрици и софтвер, помош од долгогодишни корисници и тн...
  Теми:
  144
  Мислења:
  6.299
  Последно: iPhone 8 Грејвдигер, 17 август 2017 во 11:02
  RSS
 2. Android

  Телефони, таблети и други мобилни уреди кои "возат" Android OS.
  Теми:
  203
  Мислења:
  9.259
  Последно: Android корисници (проблеми, прашања, совети) gug1, 20 август 2017 во 16:11
  RSS
 3. Windows Phone

  Теми:
  28
  Мислења:
  3.547
  Последно: Windows Phone: Помош и поддршка a9mkd, 6 јули 2017
  RSS
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Acid
  Одговори:
  13.507
  Прегледи:
  888.079
 2. Acid
  Одговори:
  11.984
  Прегледи:
  971.244
 3. Necrophilia
  Одговори:
  3.954
  Прегледи:
  352.356
 4. Necrophilia
  Одговори:
  118
  Прегледи:
  82.348
 5. the_maker
  Одговори:
  892
  Прегледи:
  84.238
 6. Apple
  Одговори:
  654
  Прегледи:
  57.856
 7. Marick14
  Одговори:
  131
  Прегледи:
  7.627
 8. mandak
  Одговори:
  563
  Прегледи:
  70.467
 9. NiceNaumoski
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  853
 10. Boomerang
  Одговори:
  2.079
  Прегледи:
  142.928
 11. Necrophilia
  Одговори:
  159
  Прегледи:
  18.493
 12. Мистичен
  Одговори:
  3.794
  Прегледи:
  394.677
 13. Boomerang
  Одговори:
  678
  Прегледи:
  96.491
 14. StenmarC
  Одговори:
  3.109
  Прегледи:
  270.511
 15. Dejanski
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  674
 16. Bitolskodete
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  498
 17. DadoTom
  Одговори:
  737
  Прегледи:
  87.034
 18. GrimesAwesome
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  315
 19. Makedonius
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  552
 20. NiceNaumoski
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  266
 21. Evaaa11
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  1.774
 22. MARCELLO
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  930
 23. Acid
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  3.542
 24. noguljubamdaveslam
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  471
 25. NiceNaumoski
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  426
 26. Мари
  Одговори:
  163
  Прегледи:
  13.048
 27. Bomba5
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1.341
 28. streetbond2005
  Одговори:
  66
  Прегледи:
  4.442
 29. ajdutin
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  709
 30. kerestin
  Одговори:
  85
  Прегледи:
  17.297
 31. CofD
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  7.002
 32. .Sky.
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  5.979
 33. Necrophilia
  Одговори:
  719
  Прегледи:
  62.745
 34. marija aleksova
  Одговори:
  62
  Прегледи:
  5.938
 35. Сталин
  Одговори:
  273
  Прегледи:
  25.781
 36. Мистичен
  Одговори:
  303
  Прегледи:
  22.761
 37. iLoveРАКОМЕТ
  Одговори:
  75
  Прегледи:
  5.313
 38. Necrophilia
  Одговори:
  61
  Прегледи:
  5.531
 39. Acid
  Одговори:
  61
  Прегледи:
  6.158

Опции за прикажување на темите

Вчитување...