..:: For Code Lovers - See All The Secret Codes ::..

Член од
15 јануари 2008
Мислења
3.640
Поени од реакции
6.534
*#*#8351#*#* - преслушување на последни 20 разговори :) Не фаќа баш кај сите андроиди..
*#21# - за проверка дали имате пренасочување на повици
*#62# - со ова можете да видите каде се пренасочуваат повиците :)
002# - за деактивирање на било какво пренасочување
 
Член од
18 август 2020
Мислења
1
Поени од реакции
0
Ако ви треба тајниот код на телефонот Моторола, тогаш одете овде.
 
На врв Bottom