Black Knight
Поени од реакции
5.330

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ф
  у Најк имаш од 2000 ден. па нагоре, барем такој беше кд купува ја
  Видов дека ја имаш Pro Cycling Manager - Season 2011 може да ми го дадеш крак зашто никаде не можам да најдам. Фала :D
  Black Knight
  Black Knight
  јас ја имам оригинал нема крак со оригиналите :)
  Забегавме офтопик да. инаку мојата е 286 МБ неверувам да биде. Ке пробам дали ке биде
  Black Knight
  Black Knight
  чек ке проверам јас на нет колку бара инаку 2011ката не е излезена уств чек сеа ке видам на паковката колку бара десетката :)
  Black Knight
  Black Knight
  која графичка имаш ?? оваа минимално бара NVIDIA GEFORCE 6600 со 1 гиг рам минимално е ова :)
  The Edge^
  The Edge^
  Не не за десетката немам шанси. Ја слимнувам сега 2009 таа има мали шанси да биде па ке видиме. :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom