Најдобри приватни мобилари?

Член од
19 ноември 2015
Мислења
81
Поени од реакции
70
Дали има некаде во Скопје нов HTC 310 да се купи?
 
Член од
12 март 2018
Мислења
13
Поени од реакции
1
Луѓе во моментот мобиларите како стојат, кои би биле најдобри да си земам телефон, до сега немам искуство со нив
 
Член од
5 април 2015
Мислења
159
Поени од реакции
46
Луѓе во моментот мобиларите како стојат, кои би биле најдобри да си земам телефон, до сега немам искуство со нив
Mobelix, ama najdobro mislam ti e na reklama 5 ili pazar 3 nekoj sto porsava so garancija od t mobile ili vip
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
749
Поени од реакции
243
Се мислам да земам самсунг с9+ од Мобеликс.

На што да внимавам при купувањето ?
Опаковка, печати и сл?
 
Член од
14 август 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
Sakam da kupam Samsung S10 od mobelix. Cenata e 34,400den. Dali se lojalni i mozam da im veruvam?
 

eTx

Член од
8 јули 2009
Мислења
9
Поени од реакции
0
Za Samsung S9 (exynos za eu pazar ne snapdragon i uk polnac blabla) iskustva od mobilari fake/orig? So fora e ledikom so eksponati demek nov ama bez kutija i se so spaga pod "nov" urgula negativni komentari paa taman nekoj pozitiven pak wrong turn, mobelix najaren ispadna nekako, ibutik za iphoni poveke, a mobiko bitola less info..? Thanks.
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
749
Поени од реакции
243
da ne znae nekoj da menja konektor za punjenje standard mikro usb i kolku bi bila cenata
Зависи моделот на телефон.
Ако деловите се модуларни, се менува, но мора да се отвори телефонот.
Сервис со искуство најубаво.
 
Член од
26 мај 2015
Мислења
437
Поени од реакции
225
Зависи моделот на телефон.
Ако деловите се модуларни, се менува, но мора да се отвори телефонот.
Сервис со искуство најубаво.
ne e telefon za zvucnik se raboti otvorena mi e plockata ista e kako na obicnive telefoni
najobicno
 
На врв Bottom