Pane-G
Поени од реакции
2.914

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Не можам да ти пишам пп, ај препорачај ми некој сервис околу Центар и Карпош ако знаеш... :)
  Pane-G
  Pane-G
  ти пишав на ПП види дали ти стигна или избричи ги твоите стари пораки за да примиш нови пораки:)
  Pane-G
  Pane-G
  патем Necrophilia кој е член на форумов него контоктирај по ПП или на профил тој е мајстор и има мобилара во водњанска;):)
  Како си Пане , абе да те прашам , дали беше на авио митингот во Битола ?
  A
  acealek88
  па сакав да те прашам како било , затоа што знам дека те интересираат тие работи :)
  Pane-G
  Pane-G
  аха сакав да одам ама бев на работа и ионака сум од скопје и далеку ми е битола ех да имав авион со далечинско заклучување е тоа нешто:):):)))
  A
  acealek88
  И јас сакав , ама јас уште поддалеку сум , хаха
  во Австралија :)
  Сеуште немам никакви информации за Бадијала, колку што знаете вие толку знам и јас, иако сум во администација, да се надеваме дека Бадијала повторно ќе биде он-лајн. Поздрав
  zemi imas dobra igrica so mig 29 :))
  Pane-G
  Pane-G
  минимум corе2duo,радеон4800, така нешто не се сеќавам
  мојата графичка е радеон6870,процесор core2quad 2.4Gh
  ;):)
  Исус Христос
  Исус Христос
  so kolku ram grafickata so 128 mojata e nvidia 9400 sli so 256 mb ram ??
  Pane-G
  Pane-G
  најубава од 512mb ама да биде DDR3 додека мојата 1Gb GDDR5,а за 256mb дали е ддр1 или2 и дали ќе лета тоа не знам???
  поздрав аце,ги сакам авиони и не сум голем фан за авиони туку ги сакам и си играм на ПЦ-то H.A.W.X.2
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom