Пазарете се тука!

Член од
16 јануари 2021
Мислења
340
Поени од реакции
932
Продавам Iphone 13 pro max 128gb зачуван е одлично користен од женска особа , батерија 92%
Прегледај го приврзокот 362634Прегледај го приврзокот 362635Прегледај го приврзокот 362636Прегледај го приврзокот 362637
Дајте предлог за цена па да правиме пазар .пс реална цена
500 евра
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.281
Поени од реакции
4.957
Продавам Iphone 13 pro max 128gb зачуван е одлично користен од женска особа , батерија 92%
Прегледај го приврзокот 362634Прегледај го приврзокот 362635Прегледај го приврзокот 362636Прегледај го приврзокот 362637
Дајте предлог за цена па да правиме пазар .пс реална цена
870 evra e cenata so prostor za dogovor

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
 

Azriel

Tennis Coach
Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.818
Поени од реакции
1.732
Продавам Iphone XR 64gb Red Product купен од Нептун сочуван максимално со батери хелт 91%.

13.500 денари фиксно.
 
Член од
21 ноември 2011
Мислења
809
Поени од реакции
342
да не треба без пари да го даде hahahaha
 

poh

Член од
19 февруари 2011
Мислења
8
Поени од реакции
1
Na prodažba 1x Technics SL-1200 MK2 & 1x Technics SL-1210 MK2 ... povekje info pp :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom