Smartwatch

Член од
10 февруари 2013
Мислења
240
Поени од реакции
80
Ургентно ми е потребен smartwatch,без разлика каков е битно ми е во него да може да запишам текст(формули) потребен ми е само 2 часа петок(8;00-10;00) доколку има некој доброволец да ми го изнајми би му платил може да ме контактирате тука или пм.Благодарам.:P

раднаскела

Wubba lubba dub duuuub
Член од
7 февруари 2011
Мислења
1.647
Поени од реакции
1.979
Требало на време да седнеш и да научиш бе човек, вака тешка работа :notworthy:

Член од
10 февруари 2013
Мислења
240
Поени од реакции
80
Требало на време да седнеш и да научиш бе човек, вака тешка работа :notworthy:
Премногу формули се научени ми се ама знам дека се ќе ми се измеша у глава коа ќе почнам да решавам ми треба како потсетник ако најдам ако не ќе одам така :D

Член од
16 септември 2013
Мислења
687
Поени од реакции
514
Брат ми кога пробувал да влезе на испит математика, им ги тргале од раце дури и обичните часовници.

Член од
10 февруари 2013
Мислења
240
Поени од реакции
80
Не е проблем,не викаат ништо имаше некој кој шо носеа,туку проблемот е шо неможам да најдам :D

Curious

пичкин дим
Член од
24 јули 2007
Мислења
1.616
Поени од реакции
1.873
Ургентно ми е потребен smartwatch,без разлика каков е битно ми е во него да може да запишам текст(формули) потребен ми е само 2 часа петок(8;00-10;00) доколку има некој доброволец да ми го изнајми би му платил може да ме контактирате тука или пм.Благодарам.:P
Јас имам ама не ти давам за препишување :p

Solaire of Astora

A Hoonter must hoont
Член од
30 јули 2014
Мислења
3.876
Поени од реакции
10.675
Препорака за смартвоч, буџет 250 евра. Овие ми фаќаат око, ама не сум баш упатен во ова поле:

Секако, знам дека Гармин е бренд, но дали шаомито за помалку пари ми нуди повеќе или во најмала рака исто? Што најдобро можам да земам за 15 000 денари од Анхоч мора да е.

На врв Bottom