Smartwatch

Член од
10 февруари 2013
Мислења
240
Поени од реакции
81
Ургентно ми е потребен smartwatch,без разлика каков е битно ми е во него да може да запишам текст(формули) потребен ми е само 2 часа петок(8;00-10;00) доколку има некој доброволец да ми го изнајми би му платил може да ме контактирате тука или пм.Благодарам.:P
 

раднаскела

Wubba lubba dub duuuub
Член од
7 февруари 2011
Мислења
1.678
Поени од реакции
1.990
Требало на време да седнеш и да научиш бе човек, вака тешка работа :notworthy:
 
Член од
10 февруари 2013
Мислења
240
Поени од реакции
81
Требало на време да седнеш и да научиш бе човек, вака тешка работа :notworthy:
Премногу формули се научени ми се ама знам дека се ќе ми се измеша у глава коа ќе почнам да решавам ми треба како потсетник ако најдам ако не ќе одам така :D
 
Член од
16 септември 2013
Мислења
687
Поени од реакции
514
Брат ми кога пробувал да влезе на испит математика, им ги тргале од раце дури и обичните часовници.
 
Член од
10 февруари 2013
Мислења
240
Поени од реакции
81
Не е проблем,не викаат ништо имаше некој кој шо носеа,туку проблемот е шо неможам да најдам :D
 

Curious

пичкин дим
Член од
24 јули 2007
Мислења
1.646
Поени од реакции
1.895
Ургентно ми е потребен smartwatch,без разлика каков е битно ми е во него да може да запишам текст(формули) потребен ми е само 2 часа петок(8;00-10;00) доколку има некој доброволец да ми го изнајми би му платил може да ме контактирате тука или пм.Благодарам.:P
Јас имам ама не ти давам за препишување :p
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.130
Поени од реакции
16.227
Препорака за смартвоч, буџет 250 евра. Овие ми фаќаат око, ама не сум баш упатен во ова поле:
Секако, знам дека Гармин е бренд, но дали шаомито за помалку пари ми нуди повеќе или во најмала рака исто? Што најдобро можам да земам за 15 000 денари од Анхоч мора да е.
 

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.680
Поени од реакции
1.019
Здраво дечки.
Сакам да купам smartwatch но телефон имам Huawei е сега доколку го сменам телефонот на пример купам Samsung, а smartwatch Huawei GT2 дали ќе можам податоците да ги префрлам без разлика што се различна марка?
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.130
Поени од реакции
16.227
Здраво дечки.
Сакам да купам smartwatch но телефон имам Huawei е сега доколку го сменам телефонот на пример купам Samsung, а smartwatch Huawei GT2 дали ќе можам податоците да ги префрлам без разлика што се различна марка?
Мислам дека не, и затоа сите го избегнуваат Хуавеито.
 

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.680
Поени од реакции
1.019
Мислам дека не, и затоа сите го избегнуваат Хуавеито.
Ајде некој совет за добар smartwatch што ќе можам без проблем податоци да префрлам иако сменам телефон :)
 
Член од
23 август 2021
Мислења
2
Поени од реакции
1
Здраво дечки.
Сакам да купам smartwatch но телефон имам Huawei е сега доколку го сменам телефонот на пример купам Samsung, а smartwatch Huawei GT2 дали ќе можам податоците да ги префрлам без разлика што се различна марка?
Јас користам Huawei GT2 smartwatch со Xiaomi телефон, немам проблем. Може да се користи саатот со било кој друг андроид телефон. Се симнува Huawei Health апликацијата од Playstore, се поврзува саатот и тераш.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
282
Поени од реакции
443
Јас користам Huawei GT2 smartwatch со Xiaomi телефон, немам проблем. Може да се користи саатот со било кој друг андроид телефон. Се симнува Huawei Health апликацијата од Playstore, се поврзува саатот и тераш.
Задоволен ли си? Ја се мислам за гт2 про.
 
Член од
23 август 2021
Мислења
2
Поени од реакции
1
Задоволен ли си? Ја се мислам за гт2 про.
Искрено, прв smartwatch ми е, немам користено други па да споредам. Вака до сега супер ме служи, немам никакви проблеми, има доста сензори, коишто ги нема и на некои поскапи саати, а и батеријата ми држи недела дена со постојано мерење на пулсот, спортување на отворено со вклучен GPS, слушање музика и сл. Единствено што ми сметаше беше тоа што не можев да ги синхронизирам спортските активности со Strava, ама од неодамна и тоа е овозможено преку Health Sync апликација која ги синхронизира активностите од Huawei Health на Strava. Го имам од октомври лани, скоро година дена.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom