Таксист
Поени од реакции
1.205

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Да не одам на темата оф топик, индирекно ме прозиваш па ае кажи ми зошто тоа што не сум Македонец по националност, туку Влав, ме прави помалку Македонец од тебе или од многу други кои ама кур не ги боли за Македонија, знаеш оноа да ни ја запалат цела држава мема око да им трепне?

    Не влегувам у дискусија само објасни ако знаеш ае.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom