Скриншот од вашиот Home screen

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони и телекомуникации' започната од mandak, 28 мај 2012.

 1. mandak

  mandak матапрчо

  Член од:
  26 март 2009
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  519
  Направете Screen shots од вашиот мобилен и постирајте да видиме како изгледа вашиот мобилен.
  Еве за почеток нешто од мене... 2012.05.27-03.18.01.jpeg 2012.05.27-17.59.40.jpeg 2012.05.27-18.00.21.jpeg 2012.05.27-18.15.05.jpeg
   
  Ilumious, Riste16, 159159 и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. BloodyJesus

  BloodyJesus патенирана чепкалка

  Член од:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1.152
  Допаѓања:
  1.171
  Ако смеам да прашам, како си сменил инбокс менито и галеријата? некој лаучер или?
   
 3. bowl

  bowl .

  Член од:
  30 јануари 2007
  Мислења:
  8.344
  Допаѓања:
  1.305
  [​IMG]
   
  На DonRistovski и mandak им се допаѓа ова.
 4. mandak

  mandak матапрчо

  Член од:
  26 март 2009
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  519

  галеријата ми е од самиот ром 2,3,3 а имаш и на маркет https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cooliris.media.activity&feature=search_result
  а за пораките користам панси смс https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pansi.msg&feature=search_result заедно со https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pansi.msg.plugin.emoji&feature=search_result и тема со https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pansi.msg.theme.halloween&feature=search_result
   
 5. BloodyJesus

  BloodyJesus патенирана чепкалка

  Член од:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1.152
  Допаѓања:
  1.171
  Шо тел имаш?
   
 6. mandak

  mandak матапрчо

  Член од:
  26 март 2009
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  519
  х10 сони ериксон
   
  На Bloody Jesus му/ѝ се допаѓа ова.
 7. ^^GoRiLLaZ^^

  ^^GoRiLLaZ^^ Happiness...?

  Член од:
  25 јануари 2007
  Мислења:
  3.833
  Допаѓања:
  4.779
  HTC HD2 (Android v.2.3.7)
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  На Игор;, Дарксајдер, Ilumious и уште 2 други им се допаѓа ова.
 8. Sheldon Cooper

  Sheldon Cooper Гостин

  [​IMG]
   
  На Riste16 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. -HRO

  -HRO Гостин

  Многу ти е кул позадината со сончогледите друже! Некое инфо каде може да ја најдам? :)
   
 10. Џои

  Џои КИНЕКТиран

  Член од:
  1 февруари 2007
  Мислења:
  8.407
  Допаѓања:
  2.075
  Windows Phone 7.5


  [​IMG]

  [​IMG]

  :drk:
   
  На Doc Holliday и mandak им се допаѓа ова.
 11. mandak

  mandak матапрчо

  Член од:
  26 март 2009
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  519
  На Riste16 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. zocc

  zocc 911

  Член од:
  9 мај 2011
  Мислења:
  2.910
  Допаѓања:
  1.677
  Android ICS 4.0.3

  [​IMG]
   
  На mandak му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Barto

  Barto

  Член од:
  8 март 2012
  Мислења:
  3.058
  Допаѓања:
  1.250
  Јас имам х8 може да ми кажеш како да направам скриншот ?
   
 14. mandak

  mandak матапрчо

  Член од:
  26 март 2009
  Мислења:
  772
  Допаѓања:
  519
  ако ја имаш рутовано ке можеш иначе не!
   
 15. Barto

  Barto

  Член од:
  8 март 2012
  Мислења:
  3.058
  Допаѓања:
  1.250
  Имаше една тема мислам на форумов за тоа чудо,ќе видам ако нема тука ке видам на гмс.форум и ваљда ке ми помогнат па ке ви направам скриншот и ке ви постирам :D
   

Сподели преку: