Torte Mobile
Поени од реакции
1.885

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Zdravo druze, citav sega vo vrska so problemot so Corsata deka cadi crno mnogu, ne prima, gusi itn.. Me interesira dali go sredi problemot i kako, bidejki go imam potpolno istiot problem so Corsa C 1.3 cdti 2004 godina !??
  Сменив комплет дисплеј на SonyXperiaZ2. Проблемот е во тоа што лентата Горе каде покажува Wi-fi батерија и линија не може да се спушти и прикажат иконите како и камерата, можам да сликам со задна камера, но ако сакам да користам предна, иконата е во горниот дел и не може да се ротира предна-задна,како и да избришам икона од дисплејот, бидејќи кантата е во горниот дел. Имам гаранција од 30 дена, чаре-решение.
  Torte Mobile
  Torte Mobile
  Нечини екранот, рекламирај го посекако
  Z
  Здраво,по препорака од оликомерц дека може да имате екран за леновоА369i.
  Torte Mobile
  Torte Mobile
  ekran ili tac ti trebba za lenovo A369 ? ili i dvete ? sto e skrseno ?
  Z
  zlaki
  екран.
  samsung galaxy ace 4 na t-mobile kodiran e bara pasword za sim karticka od drug operator?
  Torte Mobile
  Torte Mobile
  Треба да се декодира
  Инфо на приватна порака
  Имаш футрола за Lumia 535 и ZTE Kis 3? :)
  Torte Mobile
  Torte Mobile
  Има за 535 а за кис 3 нема ништо ... ај на ПП ќе ти пишам
  Ekran za samsung s3
  kolku cini
  Torte Mobile
  Torte Mobile
  Само фулл оргинални, не монтирам копии заради лош квалитет ... цената за фул оргинален е 6300 ден
  Здраво, ми треба дисплеј со се куќиште за хтц м7 , ме интересира колку пари се од прилика ?
  Torte Mobile
  Torte Mobile
  Ima ekran so tac komplet ama so kukjiste nema

  Cenata e 4000 den. so montaza
  M
  metodijayo
  Fala
  Здраво, имам Самсунг с4, ми падна пред некој ден, стаклото од горе не е скршено и тачот работи ама екранот е црн.Дали е можно да се смени само дисплејот или морам да менувам се заедно со тачот? Ако може да се смени само дисплејот од прилика колку би коштало?:)
  Torte Mobile
  Torte Mobile
  само комплет, не се двои ... само стакло се менува или цел комплет
  Zdravo , imate li blackberry q10 , zainteresiran sum da kupam od mobilarata koja ja napisav vo postot , mi go davaat 13500 so godina garancija nov .
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom