Самсунг (Samsung)

Член од
8 август 2015
Мислења
274
Поени од реакции
134
Самсунг групацијата е мултинационална компанија со седиште во Самсунг Таун, близу Сеул во Јужна Кореја. Групацијата се состои од поголем број на ограноци со заедничко име под брендот Самсунг. Најпознатиот огранок е Самсунг Електроникс, еден од најголемите произведувачи на електроника во светот.

Дали Ви се допагаат Самсунг Мобилните телефони , Едината Конкурент Фирма На Апле или на Ајфон ..
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
9.013
Поени од реакции
8.844
Самсунг групацијата е мултинационална компанија со седиште во Самсунг Таун, близу Сеул во Јужна Кореја. Групацијата се состои од поголем број на ограноци со заедничко име под брендот Самсунг. Најпознатиот огранок е Самсунг Електроникс, еден од најголемите произведувачи на електроника во светот.

Дали Ви се допагаат Самсунг Мобилните телефони , Едината Конкурент Фирма На Апле или на Ајфон ..
Samsung се помалце ми се допаѓа, а Samsung мобилен никогаш повеќе нема да купам.

Мониторот од 10.000 денари ми се расипа само што истече гаранцијата по две години и еве не можат да го поправат.

Се надевам дека не се заебав со телевизорот оти 500 евра беше.

Во секој случај повеќе Samsung уреди не!
 
Член од
8 август 2015
Мислења
274
Поени од реакции
134
Samsung се помалце ми се допаѓа, а Samsung мобилен никогаш повеќе нема да купам.

Мониторот од 10.000 денари ми се расипа само што истече гаранцијата по две години и еве не можат да го поправат.

Се надевам дека не се заебав со телевизорот оти 500 евра беше.

Во секој случај повеќе Samsung уреди не!
Ama zatoa telefonite im se vekje 3 godini na vrv na svetot najdobri
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
9.013
Поени од реакции
8.844
Ama zatoa telefonite im se vekje 3 godini na vrv na svetot najdobri
Беа некогаш одамна ...

Сега дури ни со huawei не можат да се мерат.

Упдејтувај нов андроид на Samsung и ќе добиеш поспор телефон кој работи полошо со багови, упдејтувај Huawei на нов андроид и ќе добиеш побрз телефон кој работи подобро.
 
Член од
8 август 2015
Мислења
274
Поени од реакции
134

The Wild Boy

лепотан
Член од
26 декември 2017
Мислења
1.340
Поени од реакции
654

Kajgana Shop

На врв Bottom