YuZe
Поени од реакции
110

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Еве се возиме со Димитар до Бт и назад со колите (неговата е за регистрација), за да избегниме големата цена и лошата услуга на Транскоп. :) Инаку на работа е добро, само ептен жешко во последно.
  Кај си ти, не сум те видела по патиштава? И, како на работа? :)
  Тука сум јас, не се кријам :)

  Инаку Тамара ме здрви ко ми рече така, не знаев што да одговорам :icon_roll:
  Јузер :)

  Види си дата на регистрација и после види си број на мислења

  И да не ја гледаш Тамара ко да ја сакаш поќе...:smir:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom