savan
Последна активност:
16 октомври 2017 во 11:59
Член од:
30 јануари 2014
Мислења:
282
Допаѓања:
99
Поени од трофеи:
90

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
23 февруари 1980 (Возраст: 37)
Локација:
скопје, белград, сараево, цирих
Професија:
финансии, економија

Сподели преку:

savan

Машко, 37, од скопје, белград, сараево, цирих

Последна активност:
16 октомври 2017 во 11:59