Apple
Последна активност:
18 јуни 2019 во 18:41
Член од:
11 октомври 2009
Мислења:
2.645
Допаѓања:
1.004
Поени од трофеи:
175
Пол:
Машко
Локација:
Штип

Сподели преку:

Apple

It's good to be good, Машко, од Штип

Последна активност:
18 јуни 2019 во 18:41
  1. forever united
   forever united
   брат кажи ми како е задоволен другарти од телефонот и какви му се преформансите
   1. Apple
    Apple
    Бонбонче е телефонот многу е брз. Се што прави некој многу поскап телефон прави и овој. Камерата му е супер,екран,се тоа. Јас да имав пари не би се мислел
    30 ноември 2013
  2. Tranquilis
   Tranquilis
   Како помина во Малме? Ајде пиши на кусо =)
   1. Apple
    Apple
    Ти пишав порака :)
    5 декември 2012
  3. stefi
   stefi
   Фала ти ептен :)
   1. На Apple му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Apple
    Apple
    Нема проблем, малку закаснет одговор ама тогаш го приметив.
    16 февруари 2012
  4. Razor
   Razor
   daj mail da ti pratam invite za bit-hdtv
  5. Bojan_11
   Bojan_11
   za life clickz
  6. Bojan_11
   Bojan_11
   bojan_livrinski@hotmail.com.
   Daj pokana
  7. GrouchoMarx
   GrouchoMarx
   дај прати инвајт на vilibb@hotmail.com
  8. Apple
   Apple
   Чекав ресток и кога едвај го направија рестокот пробав да порачам УСБ од 2 гига ама пошто многу брзо ги истрошија останаа само овие скинови.Прво ќе одиш во Settings во Lockerz и таму пополни сите информации(име презиме,земја,адреса итн) и потоа можеш да порачаш било што кога има ресток.Ако успееш да фатиш нешто ќе гледаш да порачаш нешто,мислам дека кога ќе одбереш нешто се пополнува нешто кратко и потоа порачуваш и треба да ти стигне.
  9. Бавча
   Бавча
   Другар како ти успеа со нарачката? Каде ти пратија инструкции и слично? И каде нагласи дека станува збор за интернационална пратка? :)
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Локација:
  Штип
  Astronomija,Mac,PC,Internet,Telecomunications