Apple
Поени од реакции
1.175

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • брат кажи ми како е задоволен другарти од телефонот и какви му се преформансите
  Apple
  Apple
  Бонбонче е телефонот многу е брз. Се што прави некој многу поскап телефон прави и овој. Камерата му е супер,екран,се тоа. Јас да имав пари не би се мислел
  S
  Фала ти ептен :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Apple
  Apple
  Apple
  Нема проблем, малку закаснет одговор ама тогаш го приметив.
  Чекав ресток и кога едвај го направија рестокот пробав да порачам УСБ од 2 гига ама пошто многу брзо ги истрошија останаа само овие скинови.Прво ќе одиш во Settings во Lockerz и таму пополни сите информации(име презиме,земја,адреса итн) и потоа можеш да порачаш било што кога има ресток.Ако успееш да фатиш нешто ќе гледаш да порачаш нешто,мислам дека кога ќе одбереш нешто се пополнува нешто кратко и потоа порачуваш и треба да ти стигне.
  Другар како ти успеа со нарачката? Каде ти пратија инструкции и слично? И каде нагласи дека станува збор за интернационална пратка? :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom