Последна активност

 • Sledge Hammer
  Абе многу комбинаторики. Ама на крај СДСМ + ДУИ + ДПА = 62 пратеници, оние 11 од Алијанса и Алтернатива ќе бидат фиктивно во...
 • пунтер
  пунтер реагираше на објавата на Klinton во темата Левица - Политичка партија со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Прво мешање мајки е многу подло од твоја страна, ама не ни очекував салам нешто Второ Те замислувам како мастурбираш на видео од Рејчел...
 • GuMaTa
  GuMaTa реагираше на објавата на Beric Dondarrion во темата Соживотот во Македонија со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Чудно, ама јас само ова го барам. Не ми треба ништо друго. 1596890755 Ние ја отворивме заедно, сите... Јас особено Дарданија го неам...
 • Alkatrazo
  Alkatrazo одговори на темата Skopje East Gate.
  Ако нема кинески кварт нишо од моло... Шо ќе порачуваш од али и ќе чекаш по 1 месец за достава ова би била одлична идеа. Да би имал само...
 • Goran Bt
  Goran Bt одговори на темата Фан Клуб: Вардар.
  Koga e rodeno ova vnuceto na hadzievski geo stojanovski? Dali e najmal do sega so igral vo 1 MFL Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 • D
  draey одговори на темата Фан Клуб: Челзи.
  И официјално крај на сезоната. Во глобала задоволен од сезоната, се пласиравме во ЛШ иако мали ни беа шансите на почетокот. Натпреварот...
 • GuMaTa
  GuMaTa реагираше на објавата на Solaire of Astora во темата Соживотот во Македонија со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Укажување на факти, без разлика колку и да е досадно и бесцелно, не е ширење на меѓуетничка омраза. Колку ли треба да си наивен за да го...
 • T1GAR
  T1GAR одговори на темата Фан клуб: РК Пелистер.
  Steta so e bez publika ke bese kako na vremeto turnirov silen so mak. ekipi i mak. navivaci od cela mk skoro ama toa e do godina da se...
 • Борат
  Борат реагираше на објавата на paraglajder во темата СДСМ - Политичка партија со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Само да додадам, дека неспособноста сами да си најдете работа или да си почнете приватен бизнис, ради што сте подготвени да му дадете...
 • A
  A__ реагираше на објавата на Ne_sum_ja во темата Левица - Политичка партија со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Каков Трампист е Апасиев. :D Мава безобразно по тие личности кои имаат најлоша репутација помеѓу граѓаните. До сеа Шеќеринска и...
 • T1GAR
  T1GAR реагираше на објавата на Vardarecc во темата Фан клуб: РК Пелистер со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Струшкиот турнир без публика, пренос во живо од натпреварите на МРТ 3.
 • A
  A__ реагираше на објавата на Hurin во темата Левица - Политичка партија со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Шеќеринска кариерата требаше да и заврши 2010-2011 заедно со Макрадули а не таа 20 години активен политичар. во оваа држава ние ги...
 • fennel
  Се сложувам со твоето мислење. Но имаше шпекулации дека Лукашенко се заситил од политиката и можел да прифати да се повлече, и со авион...
 • N
  NuRkAc одговори на темата Фан Клуб: Барселона.
  Ме зафркаваше нетот маме му ебам.......Видов сега што направив 1596972699 Се извинувам имав големи проблеми со ИНтернетот,синоќа,дури...
 • Sledge Hammer
  Се сложувам со твоето мислење. Но имаше шпекулации дека Лукашенко се заситил од политиката и можел да прифати да се повлече, и со авион...
На врв Bottom