Каков мобилен користите во моментов?

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.180
Поени од реакции
47
Не знаев каде да ја сместам темава, па си ја сместив тука :)

Што телефон(и) користите во моментов и што сакате да имате ... може и да пишете за вашите проблеми со телефоните :wink:

Јас моментално си го користам мојот стар Сименс М35i, а на другата картичка омилениот Ериксон Т39 (закон телефон 8)) ... до пред некој ден користев Самсунг S-500 (на преклоп), ама му го дадов на татко ми ...

Инаку сакам да имам Сони Ериксон к700i или Нокиа 6600 :wink:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.753
Поени од реакции
1.845
Jas si imam Sony Ericsson z600 i neam problemi so nego najekstra mi e. Mnogu sum prebirliva i deka mnogu mi se svijga istiov nemam merak za nieden drug zasega ... duri ne izvadat nekoj pobesen od ista marka so preklop sekako :lol: 8)
 
Член од
23 март 2005
Мислења
286
Поени од реакции
2
Motorola V600, zadovolen epten, a si go sonuvam Sharp 902 :place:
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.174
Поени од реакции
30.742
Имав

Ама го продадов за да купам некој поефтин и да си ќарам некоја паричка.

Сега имам
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.180
Поени од реакции
47
Ацид ... ова првиов е LG така ??? Само не го знам моделот ... а овој доле Нокиа 3100 или 3200 ????? 8)
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.174
Поени од реакции
30.742
Првиот е LG 7200, a вториот Nokia 3100.
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.180
Поени од реакции
47
Еве ги и моите телефони ....

 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
1.000
Поени од реакции
4
a sledno nesto vo skoro vreme planiram:

 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.180
Поени од реакции
47
divine напиша:
Eve go i mojot slikovito :lol: :P
Дивајн ... не ти чини телефонот :P ... се зезам ... мене општо не ми се свиѓа. Јас би зел нешто друго - ко на пример тоа на Гижо :lol: :lol: :lol:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.753
Поени од реакции
1.845
StenmarC напиша:
divine напиша:
Eve go i mojot slikovito :lol: :P
Дивајн ... не ти чини телефонот :P ... се зезам ... мене општо не ми се свиѓа. Јас би зел нешто друго - ко на пример тоа на Гижо :lol: :lol: :lol:
StenmarC ne ti go davam za tebe pa da ne ti cini :lol: :lol: :lol: Inace mene poveke mi se svigase prethodniot sto go imav, i sto e edinstven bez preklop sto go sakam...eh kako sto si go vidov sakam da go imam pak :!: :lol:
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.174
Поени од реакции
30.742
StenmarC напиша:
Еве ги и моите телефони ....
StenmarC, ваков има мајка ми бе! :lol:
Сериозно! :lol:
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.180
Поени од реакции
47
divine Т68i е многу добар телефон ... а веруј, Z600 не би го зел и да ми го даваш т.е. би го зел, али одма би го продал :lol: :lol: :lol:

Инаку Ацид... Т39ката е одличен телефон ... да знаеш само што опции има - Самсунг телефониве може вода да му носат (исто ко Преспанско на Охридско Езеро) :lol: :lol: :lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom