Ireal
Поени од реакции
9.454

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • zdravo ,slucajno provitav dela ste imale problem so sinusi i deka ste gi izlecile pa me interesira kako zatoa sto imam problem so sinusite
    Ireal,

    врати се слободно на порничите, а Светото Писмо остај им го на верните.
    Ireal дај ми ако имаш податоци за мкд владе? Ти и другите постари партијци сте одговорни што создавате вака расипана „вмровска“ младина, а преку нив и сета младина. Целиот морал им го срозивте. Ни створивте огромна работа, ќе мора сега ние да ги „превоспитуваме“.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom