Пазарете се тука!

Azriel

Tennis Coach
Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.819
Поени од реакции
1.732
Продавам Ајфон 12 64гб црна боја нов неотпакуван од Телеком.

Цена: 35.000 денари цената не е фиксна.
 
Член од
16 јануари 2021
Мислења
340
Поени од реакции
932
Се продава Iphone 7 Plus 256GB Black
Со следниве спецификации:
5.5" екран
12MP на 2160p
3GB RAM и
2900mAh батерија
Телефонот е фабрика не е паѓан не е удиран.
IMG_20220630_172544_059.jpg IMG_20220630_172544_059.jpg IMG_20220630_172551_044.jpg
 
Член од
3 јули 2010
Мислења
19
Поени од реакции
10
Telefon na kopcinja za postari luge.
NOKIA 150ds (2020)
Zemen od A1
FULL PACK NOV
Raboti na site mrezi
FB_IMG_1659191508525.jpg FB_IMG_1659191510746.jpg FB_IMG_1659191513062.jpg FB_IMG_1659191515371.jpg
 

TosheX

the fool
Член од
20 август 2008
Мислења
11
Поени од реакции
13
Собирам и реставрирам (детално чистам, поправам ако можам и слично) стари игрици за нинтендо, плејстејшн 1 или 2, сега конзоли, гембој и слично. Ако имате и не ви требаат пишете ми може ќе се договориме нешто.
 
Член од
12 јули 2017
Мислења
108
Поени од реакции
98
Продавам Iphone 12 Pro Max 256gb silver, нов неотпакуван купен во Мк.
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.757
Поени од реакции
3.041
Нарачав преку другар во Шведска од Apple страната Usb-c to Lightning cable (1 m), бидејќи не знаев дека со Iphone ми следува кабелче за полнење.. ќе ми пристигне за 10тина дена кој го сака за 1400 денари нека ми пише.
 

Attachments

Azriel

Tennis Coach
Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.819
Поени од реакции
1.732
Купувам Ајфон 12ка или 12ка про во солидна состојба со добра батери хелт. :)
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.762
Поени од реакции
8.588
Prodavam XIAOMI T11(8/128gb) kupen na 26.10.22 od telekom, raboti na site karticki, cena 18500den IMG_20221106_205526.jpg
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.281
Поени од реакции
4.957
Продавам Iphone 13 pro max 128gb зачуван е одлично користен од женска особа , батерија 92%
325423714_584581057014985_4337863595573766968_n.jpg 325662736_607669687785971_5589142991466129973_n.jpg 326118383_586719846602739_8636216071027949677_n.jpg 326172769_688295966107924_2043275436763555236_n.jpg
Дајте предлог за цена па да правиме пазар .пс реална цена
 
Последно уредено:
Член од
29 септември 2022
Мислења
91
Поени од реакции
174
Продавам Iphone 13 pro max 128gb зачуван е одлично користен од женска особа , батерија 92%
Прегледај го приврзокот 362634Прегледај го приврзокот 362635Прегледај го приврзокот 362636Прегледај го приврзокот 362637
Дајте предлог за цена па да правиме пазар .
Trista pejse evra
 

Kajgana Shop

На врв Bottom