Туризам и патувања

Конструктивни идеи и предлози за развој на туризмот во Македонија, тур-оператори, туристички понуди, каталози, цени, резервации...

 1. Македонија

  Теми:
  164
  Мислења:
  7.635
  Последно: Kamping placovi vo MK bijons, 14 март 2019
  RSS
 2. Грција

  Теми:
  62
  Мислења:
  3.002
  Последно: Prevoz Makedonija-Solun/Aerodrom FilipMKD007, 18 март 2019
  RSS
 3. Хрватска

  Теми:
  11
  Мислења:
  286
  Последно: Хрватски острови Beric Dondarrion, 3 септември 2018
  RSS
 4. Црна Гора

  Теми:
  13
  Мислења:
  416
  Последно: Будва FilipMKD007, 1 август 2018
  RSS
 5. Турција

  Теми:
  9
  Мислења:
  366
  Последно: Кушадаси Види Фотос, 20 март 2019 во 00:52
  RSS
 6. Бугарија

  Теми:
  21
  Мислења:
  1.861
  Последно: Скијање во Банско The King of Clay, 1 март 2019
  RSS
 7. Албанија

  Теми:
  7
  Мислења:
  1.080
  Последно: Албанија - место за одмор gjoko-mkd, 27 август 2018
  RSS
 8. Останати дестинации

  Теми:
  96
  Мислења:
  2.648
  Последно: Египет Che59, 19 март 2019
  RSS
 9. Општи дискусии

  Визи, пасоши, осигурување, патувања вон-сезона, авио компании, емиграција во странство и тн..
  Теми:
  209
  Мислења:
  13.355
  Последно: Wizz Air летови од/до Македонија wiksa, 22 март 2019 во 06:51
  RSS
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. SK-92
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  467
 2. The Almighty
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  268
 3. guestMK
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  821
 4. Asteri
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  813
 5. Sasa Ilic
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  721
 6. ЦарДушан2001
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  3.310

Опции за прикажување на темите

Вчитување...