Вадење виза во амбасада надвор од Македонија

Член од
20 септември 2010
Мислења
40
Поени од реакции
3
Дали некој неодамна вадел виза за Мароко? Визата се вади во амбасадата на Мароко во Бугарија и треба да одиш лично да ја подигнеш а документите пред тоа електронски ги праќаш (така разбрав од еден блог пост). Пишав меил на неколку меилови што ги најдов од амбасадата бидејќи 2 праќања ми беа неуспешни со порака дека меилот веќе не постои, дури и тој што е наведен на страната на МВР не постои. Ако некој вадел виза сам би го замолил да сподели информации ако може.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom