G
Поени од реакции
551

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Можам да ти ја изработам страната за 150 евра пошто тие 400-500 што ги збориш не се цени за нашиот пазар и тоа за сајт од тој калибар...Photoshop+HTML5+CSS lakidesnoyers@gmail.com kontaktiraj me.zz
  Ако стварно те интересира за Мартин, (да не идеме таму офтопик) го осудија тој што го уби на 14 години. За разлика од него, МВР што цели три дена лажеше дека немало убиство, не сносеше апсолутно никаква одговорност.
  G
  gt80
  aaaa, znaci ovaka. go pogodiv sega?
  Splendora
  Splendora
  Точно :)
  А ти ако сакаш кај друг на профил да напишеш нешто, тогаш пишуваш прво во белото поле, па после ако се замуабетите, продолжуваш со коментирај.
  Поздрав младичу, убав престој на форумов :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom