gt80
Последна активност:
25 април 2018
Член од:
4 февруари 2013
Мислења:
708
Допаѓања:
516
Поени од трофеи:
130

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
11 март 1979 (Возраст: 39)

Сподели преку:

gt80

Машко, 39

Последна активност:
25 април 2018
  1. Makarov's Lead
   Makarov's Lead
   Можам да ти ја изработам страната за 150 евра пошто тие 400-500 што ги збориш не се цени за нашиот пазар и тоа за сајт од тој калибар...Photoshop+HTML5+CSS lakidesnoyers@gmail.com kontaktiraj me.zz
  2. Splendora
   Splendora
   Ако стварно те интересира за Мартин, (да не идеме таму офтопик) го осудија тој што го уби на 14 години. За разлика од него, МВР што цели три дена лажеше дека немало убиство, не сносеше апсолутно никаква одговорност.
   1. gt80
    gt80
    aaaa, znaci ovaka. go pogodiv sega?
    23 април 2013
   2. Splendora
    Splendora
    Точно :)
    А ти ако сакаш кај друг на профил да напишеш нешто, тогаш пишуваш прво во белото поле, па после ако се замуабетите, продолжуваш со коментирај.
    Поздрав младичу, убав престој на форумов :)
    23 април 2013
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Роденден:
  11 март 1979 (Возраст: 39)