SanIker
Член од:
21 септември 2008
Мислења:
13.267
Допаѓања:
9.200
Поени од трофеи:
205
Роденден:
октомври 17

Сподели преку:

  1. Alexander_DGrejt
   Alexander_DGrejt
   I am BACK
   1. На SanIker му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Чешмата
   Чешмата
   Видов дека ја имаш "Magija - DJ", не е како што побарале биди диџеј во 2009та али сепак добро хахаха. Ми треба прати ми ја во инбокс, сакам да ја преработам, а неможам да ја најдам со добар квалитет. Одговор сеуште не ми вратиле од страна на нивната продукциска куќа, па морам на по-хардкор начин да ја барам. Фала ти однапред.
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. SanIker
    SanIker
    http://www9.zippyshare.com/v/16965584/file.html

    оваа ја пуштав порано добар квалитет е подобар мислам дека нема да најдиш... кога ќе ја преработиш пушти ја да ја чуеме. . :)
    5 јули 2014
   3. Чешмата
    Чешмата
    леле тапа еј, 96 килобити :/ Ќе видам што можам со квалитетов :) Али чудно е што е ваков квалитет а не е толку лош... како 256 е
    5 јули 2014
   4. SanIker
    SanIker
    да да јас и на јако озвучување сум ја пуштал добро звучи, сум се чудел како со 96 кб има толку добар квалитет...
    5 јули 2014
  3. Torchyrus
   Torchyrus
   знајш ли од кога ти немам пишано тука :O
   1. SanIker
    SanIker
    20 mart 2012 :O
    17 јуни 2014
   2. Torchyrus
    Torchyrus
    хаххахха а види си од кога ти е тест стаусот :O :D
    17 јуни 2014
  4. Васил МКД
   Васил МКД
   Стив Анџело ти е на аватарот ? :D
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. SanIker
    SanIker
    Yeah ми е една од најслабите песни на Ангело, многу ја искомерцијализираа низ фестивали и затоа му е толку популарна.. Кога би бирал би ја одбрала првата верзија, онака биг рум, за низ фестивали добра е.. Втората ми е многу агресивна некако, не ми се свиѓа..
    5 април 2014
   3. SanIker
    SanIker
    Имал тој и многу подобра продукција од Yeah, како на пример Sentido, Knas, Tivoli, Rave'n'Roll, Isabel, Teasing Mr Charlie и мојот фаворит Valodja (со брат му AN21 му е правена)..
    Продукциски и не е кој знае што Анџело али затоа сетовите му се совршентсво... :)
    5 април 2014
   4. Васил МКД
    Васил МКД
    Same here for Yeah. :D
    Иначе мене Knas ми е од Анџело омилена.
    A за сетовите нема збор. :)
    5 април 2014
  5. Ilumious
   Ilumious
   хаха ќе ги запалиш сега у темата за дербито :D
   1. На SanIker му/ѝ се допаѓа ова.
   2. SanIker
    SanIker
    јас сум само реален .. :3
    20 март 2014
  6. Invader
   Invader
   Колку пари даваат тие Лудогорци на ФМ? Гледам дека играш/си играл со нив. Јас на 2012 ги водев неколку сезони и имав доволно пари, ама џабе кога нема кој да доведеш :D
   1. SanIker
    SanIker
    Ауу не знам бе избришан ми е сејвот, ја една сезона одиграв со нив лагано стигнав до титулата и до четвртфинале во Лига Европа и почнав нова сезона со друг тим и ми се избриша тој сејв.. Имаат доста пари ама слабо идат играчите натаму. :D
    15 декември 2013
   2. Invader
    Invader
    Еве гледам ова плативе најголем проблем се во помаливе лиги. Што ако имам слободни 25к за плати, кога 5к е максимум што можам да понудам на некој играч...
    15 декември 2013
  7. Invader
   Invader
   Ај тука ќе пишам, да не се губи прегледност таму. Дадов отказ после 4 утакмици, во кои секогаш примив гол во последните 10 минути...
   После продолжив во Витезе, кои беа на 17 место, стигнав до 9 место до полусезона и мислев овој претседателот ќе даде некој денар, ама ништо. Го продадов најдобриот играч Бони за 100к и дадов отказ :D
   1. На SanIker му/ѝ се допаѓа ова.
   2. SanIker
    SanIker
    арно си ги заебал :D
    29 мај 2013
   3. SanIker
    SanIker
    (Y) за потписот :D
    8 јуни 2013
   4. Invader
    Invader
    Ептен јака реченица :)
    8 јуни 2013
  8. thisisnoizy
   thisisnoizy
   Beshe minatata godina u Amerika?
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. thisisnoizy
    thisisnoizy
    Super. Ubav provod : )
    28 февруари 2013
   3. SanIker
    SanIker
    Fala.. Ti kje idesh?
    28 февруари 2013
   4. thisisnoizy
    thisisnoizy
    Da da. Florida ovoj pat.
    28 февруари 2013
  9. Ilumious
   Ilumious
   Ова вечерва а и реваншот > финалето годинава :)
   1. На SanIker му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. SanIker
    SanIker
    многу напнаа за непотребни работи, абе гледај и уживај таму, ретко се гледа ова..
    14 февруари 2013
   4. Ilumious
    Ilumious
    Ама човече стварно треба да размислите за Бензема и Игуаин, продајте ги додека не искочиле јутјуб видеа од утакмицава :))))))))))))
    14 февруари 2013
   5. SanIker
    SanIker
    едниот ќе си остане за вечна резерва, едниот ќе биде продаден, ваљда ќе не израдува дедо Перо со Фалкао летово, избори се ближат.. а можно е и Кавани, не одбивам. :D
    14 февруари 2013
  10. Filip451
   Filip451
   Zdravo bi sakal da te prasam nesto, sakam da idam vo amerika ovaa godina no nikogas ne sum bil kako e tamu, angliskiot go znam super...no rabotata e sto valjda sam ke trgam od tuka dali ima makedonci tamu kaj sto ke idat da ne bidam sam...i dali imas kar zasto vikaat deka 2000$ ti trebaa za do amerika so se site potrebni dokumentacii.se nadevam na odgovor pozdrav
  11. OziLLLL
   OziLLLL
   PayPal Може да ти платам за дресот одма ?
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. OziLLLL
    OziLLLL
    На Paypal ми се парите а ќе ги вадам за недела две :D Здравје до тогаш
    12 ноември 2012
   3. SanIker
    SanIker
    da vidam nekoj drugar ako ima, pa da mu prefrlis nego i ako moze da gi povlece on .. ti od Stip beshe taka ? imam drugar tamu sto uci pa moze da ti go pratam po nego..
    12 ноември 2012
   4. OziLLLL
    OziLLLL
    За праќање лесна работа е :D Парите како да ги средиме, види ако има некој пејпал ќе средиме :) И М би требало да ми се фане у пм :D
    12 ноември 2012
  12. an4ij
   an4ij
   Sanlker tuka si?
   1. SanIker
    SanIker
    aha
    5 октомври 2012
   2. an4ij
    an4ij
    Aj ako sakas pisi mi na private zs jas nemozam da te najdam sakam da te prasam nesto..Fala :)
    5 октомври 2012
  13. Drain
   Drain
   The beast is unleashed!
   Полека, ги растури каталонциве, ќе почнат да го избегнуват фан клуб Реал. :D
   1. На The S-Man му/ѝ се допаѓа ова.
  14. Ilumious
   Ilumious
   а во неделата кога даде два гола, еден пост дали имаше кај што некој го пофали :)
   1. На The S-Man му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. SanIker
    SanIker
    kulturata tuka e nesto sho najvekje mi se svigja od se.. :)) malce me zafrkava ova EP ne mozam da si go gleam kako sho treba, se macam so strimovi, a me mrzi da idam vo barovi da gleam, ali zatoa NBA si gleam ko gospodin vo 8 saat vecerta.. :D
    21 јуни 2012
   4. Ilumious
    Ilumious
    Dva dena se smeam za slikata so taa debelata so ti e na FB :D haha ko da ke te izede izgleda :D
    3 јули 2012
   5. SanIker
    SanIker
    abe znaes i samata deka 90% tuka se takvi, normalno e nekoja da ti uleta u kadar :D
    5 јули 2012
  15. Invader
   Invader
   Ти играше со Кардиф на некоја од претходните верзии на ФМ?
   Еден другар сака да почне со Свонси, па го интересира, дали велшки клубови имаат право на настап во ЛШ.
   1. SanIker
    SanIker
    auu pojma nemam be, ja ete ne ni pamtam deka sum igral, ti me potseti.. prashaj na temata, sigurno ima nekoj sto igral dosega so Swansea ..
    7 јуни 2012
   2. Invader
    Invader
    Па знам ставаше некои слики, ваљда за ФМ11 беше.
    Само логично е ваљда да може да се игра ЛШ, иначе зошто би играл :)
    8 јуни 2012
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Роденден:
  октомври 17

  Потпис

  el día que yo muera, quiero ver mi cajón, pintao de blanco entero, como mi corazón