MastaRasta
Поени од реакции
63

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • абе не пишувај тука другар, буржоазиве ке не приметат, ако сакаш да контактираш со мене, пишувај во некоја тема ке пишуваме, пошто сега еве ме следат капиталистиве не смеат подолго од 20 секунди да пишувам у исто место а калмоли на профил.. ај позз
  Друже известувањево шо го пастираше е само за Правен ?????
  Пошто на ПМФ нема вакво известување па валјда почнуваме од вторник :toe:
  Јак е документарецот со Бернејз...има и книги објавено типот...мртов ладен си кажува...а шо нема интерес на форумов за документарецот...нема...мислам 2-3 го имаат гледано...
  П
  7 одд е елвир4о фанот...у абаут ми има одам накај осмо сега :)
  да друже...околу Фабулус...:( Дечкото шо се удави во вардар пред неколку дена бил токму Фабулус..:(
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom