Мексико

segafredo

The Grey Cardinal
Член од
21 ноември 2022
Мислења
296
Поени од реакции
563
7042197E-522C-4A52-8AC4-4CD942FE4089.JPG Мексико е безбедна земја. Се разбира, ова се однесува на туристичките области на земјата. Патував со изнајмен автомобил од Канкун до Тулум и до Чичен Ица и, тропај во дрво, немав проблеми
 

Kajgana Shop

На врв Bottom