Патување во Бугарија 2020

Член од
14 јануари 2020
Мислења
24
Поени од реакции
20
Можеби е глупаво прашањево и не знам дали е за во оваа тема, но сепак ќе го поставам :) Дали ако сум патувала со Македонски пасош во друга земја, ако влезам во Бугарија со лична карта, ќе знаат каде сум била? Дали се поврзани на овој начин? фала однапред
 

Kajgana Shop

На врв Bottom