Dardan-ia
Последна активност:
16 мај 2019 во 14:05
Член од:
30 ноември 2007
Мислења:
5.980
Допаѓања:
3.083
Поени од трофеи:
205

Сподели преку:

Dardan-ia

Последна активност:
16 мај 2019 во 14:05
  1. Aleksandra.dra
   Aleksandra.dra
   zDRRAVO saakam da prasham ako imas 9 godini i ke odis deneska vo Dzamija zosto nekoi postaat i deka postaat odish vo dzamia vo 10 saatot navecer.i KE ODAM JAS.i imam sestra koja ima 9 godini i sakam da prasham ako dojde so meene dali treba da napravi Abdest?Ili samo da se izbajna deka e mala 9 god ima ?i sto moze da se oblece ona ? Ve molam pomognete fala odnapred
  2. Ralph_the_Gun
   Ralph_the_Gun
   Se kuptoj pse ja lepyn bythen Erdoganit?
  3. kviki
  4. викацот
   викацот
   Се израдував после толку време,си викам го нема овој (фала Богу) мислев си избришал акаунт или пак најлошо...кога тоа да не ти било вистина.. ти си тука ЈАЧИ НЕГО ИКАДА
  5. Samurai Jack
   Samurai Jack
   Апна ли ти од тоа тортата? Да не беше презаситена со инсекти?
   1. На Donatella Versace му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Dardan-ia
    Dardan-ia
    не бех јас таму
    29 ноември 2012
   3. Samurai Jack
    Samurai Jack
    Ау заборавив ти од цивилизираните беше...
    29 ноември 2012
  6. Nessa Alcarin
   Nessa Alcarin
   Дарди - најголемо боцкало на форум.. <3
  7. Werther
   Werther
   Дардан падна кладба у маало за тоа што значело "паша зотен"(незнам на Албански да го пишам,ама се разбираме :D),е сега јас викам значело "жими се",а другар вика "жими господ" па ако може да ми дадеш точен одговор?
   1. Dardan-ia
    Dardan-ia
    Епа си изгубил , Паша Зотин , значи Жими Господ.
    Зот = Господ.
    Паша крејт = Жими се :)
    Крејт = се
    12 ноември 2012
  8. c i t r o
   c i t r o
   Нона та чивша.Абе шоч шоч :))
  9. Biljbilj08
   Biljbilj08
   Цркниии
   1. Biljbilj08
    Biljbilj08
    kuce edno
    3 септември 2012
  10. викацот
   викацот
   да те прашам.... многу ме копка ова...цело време се криеш у подрум или искачаш понекогаш да го видиш светот каков е????
   И арно што смени слика,сеа си фашист :D
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. викацот
    викацот
    ма батали читањето,знам дека се крие идниот Хитлер во тебе,сигурен сум во тоа...
    само ти место во логори,ќе ги убиваш каурите по подруми :P
    признај дека те разоткрив
    18 јуни 2012
   3. Dardan-ia
    Dardan-ia
    Епа да почнам да градам подрум , дај спонзоризирај ми го подрумот , ако успеам да бидам иден Хитлер , тебе ќе те назначам за генерал за освојување од Македонија до Индија , ќе бидеш втор Александар Македонцки.
    Ми правиш политика од корист, те разоткрив.
    18 јуни 2012
   4. викацот
    викацот
    еј да си ебеш векот што си бил ти... ко Поаро си бе еј...
    иначе за спонзорство нема проблем,кажи само колку пари треба да дадам..
    уствари немора јас да ти дадам,нека ти пратат роднините у Швицарска :D
    19 јуни 2012
  11. Beck's
   Beck's
   1 Pyetje, a e din rastesisht se a mund ta kaloj femija 1 vjecar ne shqiperi vetem certifikat te lindjes, a po duhet pasaport... dhe a ka hyr ne fuqi ligji qe na lejon shkuarjen ne Shqiperi me leternjofim. Faleminderit
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Beck's
    Beck's
    Faleminderit shume, e thira me tha qe mundet leternjoftim, mirepo per femijen 1 vjecar nuk e dinte... nese rastesisht e siguron kete info, te lutem me shkruaj :)
    15 јуни 2012
   3. Dardan-ia
    Dardan-ia
    sa te quditshem jan , aty punojn edhe nuk e dine. Shif pyt te agjencionet qe shkojn per Shqiperi edhe ato mundet ta dijn.
    15 јуни 2012
   4. Beck's
    Beck's
    Po edhe un nisa ti them per ca k... tkan vendu si kontakt info, nejse do ta provoj edhe me agjencionet, sidoqoft te faleminderit prej anes tende :)
    15 јуни 2012
  12. Vollstandig
   Vollstandig
   Провери бе?
  13. thisisnoizy
   thisisnoizy
   Legij je : ).
   1. Dardan-ia
    Dardan-ia
    legij interneti , se ndryshe jo ehehe. Si papagall jam bo , po me detyrojn mi perserit sendet e njejta , ka pak edhe si maqorr , spo bi ne shpind :P
    15 мај 2012
  14. wot
   wot
   Mi se dopagas.
   Mozebi malce poveke si passive aggressive, ama dobro, sekoj so svojot pristap pri prodavanje svojata politika i ideologija. A tuka site sme bas za toa. Osven jas, premnogu kul sum za toa. Milo mi e sto ne pagas na nisko nivo. A sega, za da ne me hejtaat, ipak obozavam like-ovi, umri glupav albanecu!

   There.
   1. Dardan-ia
    Dardan-ia
    помислив сум имал обожавател , но на крај испадна дека му вредам помалце од лајкче. Хаа , не умри.
    14 мај 2012
   2. wot
    wot
    pa neli te probiv, nemoj sega mene ova passive aggressive. <3
    14 мај 2012
  15. Zaphod Beeblebrox
   Zaphod Beeblebrox
   Ако си чоек, олабави од темата, самоволно. Гледаш дека провоцираш со што и да пишеш, време е да размислиш дали треба да пишуваш на неа, баш сега. Поздрав.
   1. Dardan-ia
    Dardan-ia
    не е провокација бе Дарк , самата Јанкуловска рече дека се оштетени 4-5 автомобили , цело време се придржувам , но ете наредните денови нема да пишувам , освен ако нема некоја позначајна информација
    13 април 2012
   2. Zaphod Beeblebrox
    Zaphod Beeblebrox
    Ете така.
    13 април 2012
 • Вчитување...
 • Вчитување...