Џонтра Волта
Поени од реакции
45.163

Профил пораки Теми и мислења За мене

 • hahahahhaha
  Да ти гу 'ебем песму у КSC.Сигурно сукњу носиш док гу слушаш.Шалу се.
  Бш е... не е убава. : D
  Џонтра Волта
  Џонтра Волта
  парва ја сум каваљер и романтик, те молам не ми коментирај со твојата наркоманска музика.

  парвантелис парвантелидис
  Типов што ти е во потпис страшно многу ме потсеќа на еден тип што се појавува во спот на песна од Исток Запад. 1:32 од ова видео:
  Давај го видеото од гифот што си го постирал во Драга кајгана
  Џонтра Волта
  Џонтра Волта

  АХАХАХАХАХХАХАХА
  Едно од најлудите влагања во историјата на сите влагања било каде.
  • Љубов
  Reactions: Scirea
  Шо се смејш море :pos:
  Шо му фали на Локатели?
  Џонтра Волта
  Џонтра Волта
  чек бе само што почна да постои на мапа. :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: DeviAngel
  DeviAngel
  DeviAngel
  Хахаха Абе јасно ама засега си е топ (кај нас) а кога е средина во прашање мала ни е мапата нас
  Хахахахабхаха
  какфа љутка си ти, тинејџерка сс бубуљице по фацу хахаха
  врати ми тужно смајли за фанинг скази ај виш хаххахахаха

  Колко глупа трака.
  Куде си бе Джонтра, добар ли си : D
  Џонтра Волта
  Џонтра Волта
  одма враќам мило за драго баба :D

  еве бе, ти?
  како јунакот? расне ли?
  парва
  парва
  Еве и ја, ама ја малце поише hhh
  Ботљак е закон, легенда штрбава, жилаф шаолин.
  Да си дочекаш и ти, јак осеќај ептен.
  А што демек дека Интер нешто, па одма ти да отвараш тема за група кај што е Италија?
  И за победата на евровизија тебе да не ти падна честа за тема? :lolzz:
  Постот твој во ДК ме потсети на бендов. Сети ги пошто ептен легнуваат со пиво. :D

  Хоуп
  Хоуп
  Па дете бев кога си правев профил.И ми беше запаметена на моб и на комп. Ама си купив нов моби на комп ја избришав историјата заедно со лозинките. Кога зедов да се укл од новиот моб оп не ја знам лозинката. За да ја сменам, меилот пред 1000 години направен кај ќе знам лозинка на него жити се.
  Хоуп
  Хоуп
  И никако не можев да се укл. Ајде пробував да се сетам кои ми биле симпатии пред 10 години па лозинката да не ми е тоа, име и презиме, па моето име со неговото презиме, па AC Milan123 хахахах ама џабе и се откажав. И во визба барав нешто и си видов еден ранец што сум гo заборавила .И koгa отварам, тефтерче со лозинки од секаде. И така заврши мојата голгота и се вратив тука :lolzz:
  Џонтра Волта
  Џонтра Волта
  Najverojatno i jas taka ke isceznam ako slucajno se odlogiram. :D
  Ај Коко само во описот делеше, а Мендиета во Шпанија со дрес од Лацио сликан :D
  *да не продужуем со офтопик во 2020 темана.
  D
  наброј ми пет симпатични фудбалски клубови.
  Џонтра Волта
  Џонтра Волта
  интер, бока јуниорс, партизан, хиберниан и ајакс.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom