Туризам Youtube -ри

Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.122
Поени од реакции
9.978
можда немаат пари али имаат убави жени, далеку поубави од просециве наши кои глумат лудило @Dumbledore на секој ќош би наоѓал нова љубов и би и пишувал поезија.
Нигде не реков дека се грди. Не за џабе секоја година се у топ 5 на Мис на свет.
probaj gi ovie 2ca mislam poveke ke ti se svigaat... po mainstreem se, imaat dobra produkcija i budzet... e sega ne sum siguren ke imaat nesto na moldavija lol, jebi ga mestovo e stvarno zatucano i bold duri ne e tolku "los" u negovoto video za relanosta tamu

https://www.youtube.com/c/lostleblanc


venecula bese super, sega poima nemam... porano imase i MNOGU bogati delovi u karakas ali poslednive 10tiaa god site se preselija, celi vili sega propagaat...


eve ti video od poubaviot del na karakas ne od favelite.
Ќе го видам после ова со Каракас, инаку од тие 2 канала што ги пушти тој вториот, Карл, ми делува дека снима по мој вкус репортажи. Баш ќе го ѕирнам вечер.
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.537
Поени од реакции
5.768
Дечки, мислења и совети за Тунис? Букирав, па ако има некој искуство нека сподели :)
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.390
Поени од реакции
46.861Овој уствари да ти бил хоштаплер, преварант и од оние тажни тинкачи што учат како да се пуштаат на жени. И тие три четворица во ордата негова со кои снима од време на време и се стационирани низ источна Европа, исто да ти биле тинкачи што одат по сиромашни земји и лажат утепани девојчиња.

Сеа ми текна. Овој ти е уствари како еден член што беше јебач,танчер, крипто-гуру, своевремено населен во Одеса, па бегаше како посран :icon_lol:
 
Последно уредено:

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.915
Поени од реакции
11.378Овој уствари да ти бил хоштаплер, преварант и од оние тажни тинкачи што учат како да се пуштаат на жени. И тие три четворица во ордата негова со кои снима од време на време и се стационирани низ источна Европа, исто да ти биле тинкачи што одат по сиромашни земји и лажат утепани девојчиња.

Сеа ми текна. Овој ти е уствари како еден член што беше јебач,танчер, крипто-гуру, своевремено населен во Одеса, па бегаше како посран :icon_lol:
Колку го почитував човеков..Срце ме заболе.
Се надевам дека е некоја глупа коинциденција и дека човекот од форум и Бен не се иста личност.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.226
Поени од реакции
39.975
он е, претпоставував дека имаше некои шеми со женските што ги влечеше со него, али сега ми се разјаснија некои ствари. Русите и не биле будали што го банирале.
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.915
Поени од реакции
11.378
Не знам. Скептичен сум малку. Зошто во исто време би снимал и истите работи би ги споделувал на некој форум, јасно дека некој би го препознал. За периодот кога бил во Индија (2012) пак има пишувано на форумот. Како да знаеме дека не е просто случајност?
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.473
Поени од реакции
22.898
on e 100%. iskreno kur me boli sto pravi u privaten zivot, bitno e zabaven da se gleda i vadi odlicni videa. toa deka ebel u rusija, indija ili bilo kade ne e nesto novo ni strasno. tipot e razveden mislam taka da ne pravi nesto loso. za maloletnicki i takvi gluposti mislam deka preuvelicuvaat, nema potreba od toa prilicno lesno moze da najde normalni devojki sepak ima nekakva slava i smek covekot, plus normalno pasos i pari... GOD sindromot koga se u prasanje stranci od zapad u tie zemji i te kako postoi.
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.886
Поени од реакции
35.718Овој уствари да ти бил хоштаплер, преварант и од оние тажни тинкачи што учат како да се пуштаат на жени. И тие три четворица во ордата негова со кои снима од време на време и се стационирани низ источна Европа, исто да ти биле тинкачи што одат по сиромашни земји и лажат утепани девојчиња.

Сеа ми текна. Овој ти е уствари како еден член што беше јебач,танчер, крипто-гуру, своевремено населен во Одеса, па бегаше како посран :icon_lol:
Со амбиција да стане „Public Agent“ :D
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.473
Поени од реакции
22.898
Со амбиција да стане „Public Agent“ :D
nema potreba ima ubav zivot... steta sto nemoze u rusija i ukraina da ide a taman nauci ruski bratov... azija i juzna amerika mu ostanuvaat, neka uci spanski i neka ide po cekorite na diktatorite, generalite, konkistadorite tamu... po stapkite che guevera ili simon bulevard... ili moze moderna verzija po stapkite na maradona i valderama... :icon_mrgr:

za u azija ako ima muda neka proba da ide po stapkite na prince jefri... :pistoldz: ako prezivee toa i uspee da snimi bar 2% od ona sto snimase u rusija i te kako ke bide jako za gledanje. :icon_mrgr:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom