Туризам Youtube -ри

Член од
13 јули 2006
Мислења
7.783
Поени од реакции
7.061
4M прегледи, ако гледаме просек 5 USD RPM оваа ќарила од ова видео околу 10К долари за околу година ипол.
Што ти праат пар дојки :)
Абе се има :love:

Еве ја во Мексико, додуша тешко се гледа природа
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
10.426
Поени од реакции
9.225
Абе се има :love:

Еве ја во Мексико, додуша тешко се гледа природа
Со ваква дојка и во свирипичино да снима, најмалку милионче прегледи. Не е лоша идејава... вакви водителки да набавиш со длабоко деколте, да дрндаат само :)
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
9.609
Поени од реакции
3.179
И се бројат деновите кога ќе ја обвинат за сексизам некои љубоморни јутјуберки. :pos: :pos:
 
На врв Bottom