Ѕид на плачот
Поени од реакции
68

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • D
  Ѕидот на плачот, ти си интересна личност. Ме потсеќаш на една стара пријателка, Лил Лемб. Навистина личите. Интересно ми е да разговарам со тебе и така све да си правиме муабет цело време.
  D
  Daedalus
  ок еве една. Кога сум сам дома, се облакам како Калиопи и се гледам во огледало. Ти си на ред!!!!
  Ѕид на плачот
  Ѕид на плачот
  Кога сум сама дома, си играм со моите гради и скокам на кревет, во тоа гледам неизмерно садоволство, јас ги скршив даските, а не сестра ми. Јас ја фрлив вината на неја, сега мије тешко тоа.
  D
  Daedalus
  Па ги скрши кога имаш 200 кг. :( Ослаби, трчај, реализирај се себеси, биди едно со универзумот!
  Може да добијам линк од твојот коментар од темата за НЛО и вонземјани ?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom