London (Stansted) -> Софија

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.656
Поени од реакции
14.512
Здраво, дали некој наскоро планира да патува од лондонскиот Станстед до Софија. RyanAir ја држи рутава.
Ми треба една услуга од фри-шопот на Станстед...
 
Член од
12 октомври 2021
Мислења
49
Поени од реакции
49
Нашите летаат од Лутон, не сум сретнала некој од Станстед да лета.
Тоа нешто само во тој фришоп го има?
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.656
Поени од реакции
14.512
Нашите летаат од Лутон, не сум сретнала некој од Станстед да лета.
Тоа нешто само во тој фришоп го има?
Не, го има и на другите, меѓутоа доста поскап. За парфем станува збор...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom