Bonnie and Clyde
Последна активност:
19 јули 2019 во 23:52
Член од:
12 декември 2010
Мислења:
5.353
Допаѓања:
4.137
Поени од трофеи:
205

Сподели преку:

Bonnie and Clyde

Последна активност:
19 јули 2019 во 23:52
  1. Delinda
   Delinda
   Па ти...жив си? :)
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Bonnie and Clyde
    Bonnie and Clyde
    да не роди ма? :D
    13 мај 2014
   3. Delinda
    Delinda
    Не. Немам намера.
    14 мај 2014
   4. Bonnie and Clyde
    Bonnie and Clyde
    аииииии :\
    14 мај 2014
  2. коцка
   коцка
   Кафичит мислам дека беше чао, а 2-3 дена возев без некој до мене да ме контролира...ама мислев дека до толку сконта :) во другата кола удрив негде оред железничка а застанав негде после три бидери, јеби га, чичкото немашеникаква штета и беше фин да ме пушти без никакви проблеми :) ако има уште нешто нејасно слободно обрати ми се :) зашто воопшто би измислувала нешто?
   Имај пријатен ден
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Bonnie and Clyde
    Bonnie and Clyde
    и на крај ке дојде до недостаток на чаши по кафичиве ^-^
    30 јануари 2014
   3. коцка
    коцка
    Или ќе почнат да ги кријат или ќе ме служат исклучиво во кригла и љубопитно ќе ѕиркаат од страна, ќе има кладби, стаклото или забите!
    31 јануари 2014
   4. Bonnie and Clyde
    Bonnie and Clyde
    ке почнат во пластична чаша да те служат, ко на малите деца :D
    31 јануари 2014
  3. Lady*
   Lady*
   :P :P :P
   1. Bonnie and Clyde
    20 октомври 2013
  4. Makedonec_7
   Makedonec_7
   Многу моќен потпис имаш, брат ми. И јас се наежив коа тоа се дешаваше, иако беше во корист за Јунајтед. Се надевам годинава ќе ни вратите :))
   1. На Bonnie and Clyde му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Bonnie and Clyde
    Bonnie and Clyde
    Па искрено ако Јунајтед не е у позиција да ја одбрани титулата, неам ништо против тоа Арсенал да ја освои.
    Најмалку омразено клуб ми се од конкурентите а богами и од фановите на форумов : )
    9 октомври 2013
   3. Makedonec_7
    9 октомври 2013
  5. Dopamine...
   Dopamine...
   Целта ги оправдува средствата,ама не сакам истите да се тепаат во гради,ке им помодрат.
   1. Bonnie and Clyde
    Bonnie and Clyde
    абе па и незнам колку е памтено да се лупаш у гради и да се праиш патриот, а да немаш пари за парче леб и тотално игнориран да си од државата.
    Јбг денес се е од корист, послем Ју власта не направи такви : )
    27 април 2013
   2. Dopamine...
    Dopamine...
    Не напишав што е паметно,туку што не сакам.Иначе се согласувам донекаде.
    27 април 2013
   3. Bonnie and Clyde
    Bonnie and Clyde
    Сакав само да кажам дека иако си ја сакам државата, иако сум горд што сум Македонец ипак би извадил на пример бугарски пасош доколку неам услови за пристоен живот...
    27 април 2013
  6. V.E.N.0.M
   V.E.N.0.M
   Deep Мадафакинг машин :D
   1. Bonnie and Clyde
    Bonnie and Clyde
    Gjoko Tanevski - jas ja imam SILATA :D
    3 мај 2012
   2. V.E.N.0.M
    V.E.N.0.M
    Yeah ај фил лајк а фиш мен :D
    3 мај 2012
  7. BloodyJesus
   BloodyJesus
   рајт!
   1. Bonnie and Clyde
    25 февруари 2012
  8. Delinda
   Delinda
   Лепото...се изгуби :(
  9. Delinda
   Delinda
   Не бришам бе... еве ќе пишам..пак :)
   Шо направи со роаминг?
  10. Delinda
   Delinda
   So ti e be? Ermm
   btw..izvineto..ako ne postoese..zivotot ke bese glup :D
   i fala sto me pozdravi vo temata :pos2:
  11. Delinda
   Delinda
   Едвај станав сабајле:kesa:. Ти си крив :P:duel::angel1:
  12. Delinda
   Delinda
   E nisto veke..odma ke izbrises...hahahaha
   Mi otide edna goooolema poraka vo nepovrat :D sea me mrzi pa da pisuvam...
   A sea pa za malku se razminavme na chat :(
   E jbg nemam sreka :D samo bananceto ostana ... :) :)
  13. Delinda
   Delinda
   brisi be inboksot :@:@:@:@:@:
   dmlasmkd;asnfl;dv
  14. Delinda
   Delinda
   Викаш ке дое крајот на светот?
   Абее, а знаеш дека тоа е одма после мојот роденден на 20.12.2012 :D:D уу бар 21 ќе наполнам:pos2:
  15. Delinda
   Delinda
   Ahh ke pocnam da gi brisham komentarive od profil. Samo od mene ima xD
   Taka mi falii .. Idi...pa vidi...Neshto se deshava so mene ... znaesh? Kje si ja akam glavata od zid, kaj i da e :D

   Ziv si ti be? A da ti dojdam so drugiot nik malku da te poremetam na forumot? :DDDD
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Потпис

  На секоја маса во покер мора да има овца, твоја задача е да ја лоцираш овцата. Доколку не успееш во тоа тогаш голема е веројатноста ти да си овцата :icon_lol: