Хумор

Кој виц ве насмеа денес? :) Секакви вицеви, стрипчиња и смешни фотографии се дозволени.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Acid
  Одговори:
  20.363
  Прегледи:
  2.788.301
 2. Наташа Радио Милева Мара
  Одговори:
  9.412
  Прегледи:
  1.421.983
 3. onak
  Одговори:
  1.196
  Прегледи:
  115.554
 4. razor99
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  3.753
 5. Трнорушка 3
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  9.123
 6. TpH_Bo_OkO
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1.089
 7. Word$haker
  Одговори:
  1.005
  Прегледи:
  131.981
 8. Мистичен
  Одговори:
  1.939
  Прегледи:
  367.521
 9. Мики
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  6.121
 10. Forrest Gump
  Одговори:
  59
  Прегледи:
  33.805
 11. SperminatoR
  Одговори:
  58
  Прегледи:
  32.051
 12. Dani
  Одговори:
  113
  Прегледи:
  52.885
 13. Spider_Woman
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  16.500
 14. @cool@
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  6.769
 15. MitkicMK
  Одговори:
  48
  Прегледи:
  12.815
 16. Str1keR
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  776
 17. @cool@
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  6.365
 18. Rootc
  Одговори:
  3.024
  Прегледи:
  285.981
 19. натуш
  Одговори:
  208
  Прегледи:
  43.247
 20. Io Sono Interista
  Одговори:
  423
  Прегледи:
  70.754
 21. Sith_Lord
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  4.097
 22. MARCELLO
  Одговори:
  140
  Прегледи:
  33.203
 23. irena_gvg
  Одговори:
  896
  Прегледи:
  230.493
 24. Vlad II Draculea
  Одговори:
  145
  Прегледи:
  101.228
 25. Yolo95
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1.139
 26. BoB The Butcher
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2.181
 27. Мартин$
  Одговори:
  408
  Прегледи:
  91.966
 28. back_rest
  Одговори:
  389
  Прегледи:
  89.586
 29. GrouchoMarx
  Одговори:
  642
  Прегледи:
  80.253
 30. VOLK2234
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  3.454
 31. Гижо
  Одговори:
  2.118
  Прегледи:
  276.466
 32. Free
  Одговори:
  1.573
  Прегледи:
  194.144
 33. GavolRulz
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  16.924
 34. The Talich
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  11.053
 35. Divider
  Одговори:
  850
  Прегледи:
  107.043

Опции за прикажување на темите

Вчитување...