Црн Хумор

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.321
Поени од реакции
29.050
Форум е наменет за смешки, а вие бациња.. не сте смешни :place:

Дај некое вицче црн хумор да видиме :)
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.697
Поени од реакции
3.047
Сев шетаат татко и дете покрај излози, поминуваат покрај една сталкарница, детето му вели да таткото:
тато, купи ми колачиња.
-покажи ми кои.
-па, тато, немам рачиња.
-еее, нема рачиња, нема колачиња!

Овој е стра, библиски, ама еве, бидејќи никому не му текна!!
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
669
Поени од реакции
8
Едно Ретардирано дете иде кај мајка си и ја прашува:
Мамо, Мамо Мене штркот ме донесе?
а па Мајката му вика:
- Незнам оди прашај го татко ти
Детево оди кај татко му и му вика:
- Абе тато мене штркот ме донесе?
и татко то му вика:
- Не бе јас те направив
детето:
- Ехеееееееееее ама си ме направил.

Еве уште еден со ретардираниов

Тато, тато што е ова зеленово во супава, макдонос сине здраво е тоа јади го, детево ни две ни три се врти накај супата мафта со рацете и вика ЗДРАВО МАГДОНОС!!!!
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.697
Поени од реакции
3.047
Што е мало, црно, а гребе на стакло?
- загорено бебе во рерна!!

Што се растовара полесно со вила, камион дрва или бебиња?
- бебиња, по три, на секое по едно!

Како да се спасиш од нагазна мина?
- скокни триестина метри, во воздух, насекаде!
 
Член од
15 февруари 2005
Мислења
40
Поени од реакции
2
Као се спасило бебе при пад од 15 спрат?
Со окото се закачило на антена.

Шо е погадно од бебе у контејнер?
Едно бебе у три контејнери.
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.321
Поени од реакции
29.050
Uuu, pogaden vic neam chueno. :twisted:
 
На врв Bottom