Смешни видеа

?

..........

Гостин
Паѓам од смеа:tapp:
Ова е глупаво видео не е смешно, и што треба да се случи ако ставиш цигла во машина за перње, несоодветно е нормално дека ке се расипе..

А веќе има ваква тема..
 
Член од
11 мај 2010
Мислења
2.952
Поени од реакции
705
sto ke se sluci ako stavis cigla vo mashina? normalno e deka ke se rasipe... pa toa mislam deka site go znaat, ama kako ke se rasipe e interesnto... tvojava konstatacija e ednakva na onaa: zasto igraat fudbal igracite koga se znae rezultatot? pa normalno 0:0...
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.580
Поени од реакции
27.064
Videokompilacija na najdobrite filmski navredi - DURI 100 :pos2:--- надополнето ---

 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.580
Поени од реакции
27.064

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.580
Поени од реакции
27.064

:pos2::pos2::pos2::pos2:
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.580
Поени од реакции
27.064
сексуално сугестивна маскота

[video]http://vodpod.com/watch/4269332-seksualno-sugestivna-maskota[/video]
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.580
Поени од реакции
27.064

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.580
Поени од реакции
27.064
На врв Bottom