Io Sono Interista
Поени од реакции
38.352

Профил пораки Теми и мислења За мене

 • Pusti ako imas vreme Raised by Wolves, edna sezoni4ka.
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Io Sono Interista
  Io Sono Interista
  Io Sono Interista
  Проблемот со сите овие серии во кои патуваат во некој нов свет, е што кога ќе стигнат таму, не знаат што да прават. Онака супер ќе го замислат патувањето и пристигнувањето, и после тоа ќе тапкаат во место. Тукушто изгледав цела една епизода во која се натегаа кој да го убие животното, за на крај да испадне дека било трудно, и сега не знам што да правам со тоа :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: wot
  Io Sono Interista
  Io Sono Interista
  Едвај чекам некој епски Sci-Fi кој ќе преживее 5-6 сезони и ќе не држи во напнатост. Многу разочарувања...
  wot
  wot
  Nemas trpenie, sviknavme u edna epizoda da ima 30 twistovi. Lost da ja pustat denesno vreme, ednas nedelno... Nemase 2ra sezona da dogura. :D
  Гледам што си пишал за теленовеливе.. во Словенија пред 2 недели почнаа да ја репризираат Есмералда :D
  Io Sono Interista
  Io Sono Interista
  Паметен народ. Отсекогаш биле чекор пред нас :)
  dosta zamaras so reakcii na moite tocki, bot
  Фан клуб: Интер
  Фан клуб: Интер
  Фан клуб: Интер
  Фан клуб: Интер
  Фан клуб: Интер
  Фан клуб: Интер
  Фан клуб: Интер
  Фан клуб: Интер
  Фан клуб: Интер
  Фан клуб: Интер
  Фан клуб: Интер
  Фан клуб: Интер
  Фан клуб: Интер
  Фан клуб: Интер
  Фан клуб: Интер
  Фан клуб: Интер
  Фан клуб: Интер
  Фан клуб: Интер...

  Досаден си :|
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Io Sono Interista
  Io Sono Interista
  Io Sono Interista
  Кога ќе почнам на Филм и ТВ и таму ќе сум досаден и ќе ме избркате
  Zlatikevichius
  Zlatikevichius
  Сакаш да се кладиме дека нема шанси да ни здосадиш таму?
  Io Sono Interista
  Io Sono Interista
  Да изгледам нешто и ќе дојдам. Да не идам неподготвен :)
  Немој случајно да се враќаш, топ е без тебе.
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Krk1
  Anon
  Anon
  damn it, it was good while it lasted.
  Интер ќе освои титула, а тебе уште те нема :(
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Io Sono Interista
  Io Sono Interista
  Io Sono Interista
  Морам овде да те поздравам, си затворил пристап секаде :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Scirea
  Scirea
  Scirea
  Ова мислам дека беше периодот кога Џонтра официјално го прогласи Интер за зимски шампион на почеток на Декември :)))) Јак ремет јадеше тогаш.
  3 месеци без тебе... :(
  Врати се, Редиохед темана шо си ја отворил ојде јабана. Време на позерана и деца шо не зна шо музика да слуша е дојдено.............
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom