onak
Поени од реакции
716

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • na BMW e39 525tds dali se koristi crvena nafta? dali ke ima stradanja motorot ako se stava ova ? .. ! ?pozz
  onak
  onak
  не би можел да ти кажам друже... види по спецификации дали имаш механичка или електронска бош пумпа. ако ти е елкетронска дефинитивно неможе, а ако ти е механичка шансите се 50-50. не дека ке се заебе моторот туку треба да провериш дали имаш или немаш сензори за вискозност на гориво. на пежо 206 го решивме проблемот така што сензорот за вискозност го ставивме во пластично шишенце со убава нафта.
  другарче ако сакас мене да ми дадес бизнис план ѕа сколо.не мора да биде многу сложен само колку да се предаде :) фала ти однапред
  инаку име :јане Б.
  Kano, ELSE имаше направено каша-попара низ форумот со теми од по една реченица, и фатив нешто споив со новости, нешто со совети, знам дека е хаос. Отвори тема за волво со десетина кратки реченици од почетоците до сега и ќе ги префрлам мислењата таму.
  onak
  onak
  ok... vecer toa.. sega na mobilen sum.. pozz
  onak
  onak
  ќе биде ли спојувањево на постовите
  Можеш да се распрашаш кај администрацијава и за спонзорирана тема која би била закачена како главна во економија и бизнис за одреден месечен надоместок и таму би си го рекламирал системот и би одговарал прашања на потенцијални муштерии. Just food for thoughts...
  onak
  onak
  ги знам тарифите, информиран сум... за пријател на форумот се плаќа годишен надомест одреден, тоа не е правило само на овој форум туку на сите форуми... а за линкот на мојот сајт до кајгана, добивам само дозвола да ставам линк од мојот сајт во потипсччч сепак, фала на советот...
  кано не сум некој администратор ама мислам дека некаде прочитав дека форумот дозволува рекламирање во случај ако на твојот сајт во оптпис има повратен линк од порталот или форумот само не сум сигурен, нешто како пријатели на кано систем да биде кајгана.цом или форум.кајгана.цом.
  T
  Браво за постот. Ју мејк мај деј. :)
  Имаш зеленко, ако не го заборавам.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom