Молитва за пијаници

Член од
18 јули 2008
Мислења
19
Поени од реакции
0
oce nas dobrog piva da nam das, cascevaj nas kao sto mi cascevamo nase pivske junake, i sacuvaj nas od loseg piva jer od nih nas muci kiselina, jer mi spomenik dizemo pivu tako sto pustamo pivske stomake. Nka za nas pivo hrana bude, neka bude nam vitamin AMIN !!!!!
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Чувајте не админи и модератори од олку глупави теми :vozbud:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
У име оца, сина и свјатаго духа, темава ја прогласувам за најглупа тема во досегашниот тек од денот.
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Чекај бе и ти допрва можда ќе видиме поголемо чудо :)
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Како шо се тргнати денојве, гарант сонцено в гла ги мават и се такмичет кој поретардарана тема ќе отворит. :tv:
 
Член од
3 мај 2008
Мислења
76
Поени од реакции
2
oce nas dobrog piva da nam das, cascevaj nas kao sto mi cascevamo nase pivske junake, i sacuvaj nas od loseg piva jer od nih nas muci kiselina, jer mi spomenik dizemo pivu tako sto pustamo pivske stomake. Nka za nas pivo hrana bude, neka bude nam vitamin AMIN !!!!!
Jas ja znam na drug nacin
Ocena oce nas,pivo da nam das u ime oca i sina da nas ne muci kiselina da nam pivo budee vitamin AMIN!!!:pos2:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.610
Поени од реакции
11.154
Цаци наш, преведи ја молитвата на македонски јазик. Амин
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Море алоо бришете ја темата не зе зафркавајте озбилна е работата.. ако не во Чек Дис Оут.. компјутерот ми укочи кога влегов на неа куќиштето почна да пука како калашников озбилен сум :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Како шо се тргнати денојве, гарант сонцено в гла ги мават и се такмичет кој поретардарана тема ќе отворит. :tv:
Јас мислам дека темине отворени за шпанскине серии се убедливо најретардирани:). Нема конкуренција.
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
темава е држ ме мајко се ... ај да не кажам:tapp::tapp::tapp:
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.128
Поени од реакции
2.768
Тоа што можеш да го испиеш денес не го оставај за утре...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom