Музички поздрав до одбран форумџија/форумџика

Византиецот

what you looking at, ass
Член од
14 март 2021
Мислења
2.607
Поени од реакции
6.029
Кој е бе овој бедник што сум го напатил толку многу во минатото што еве пред 2 години се вратил како демек успешен лик што живее у Швајцарија, каде според истиот глупак СЕ ЗБОРЕЛО НА ШВАЈЦАРСКИ ДИЈАЛЕКТ. :D

Ти бе сељак еден ако си искочил од Прилеп ја до Србија на раце ќе идам.

Кажи кој си жити све, и не те закачам више, греота си, очигледно ти влијаат тажниве реакции, плачеш дома како зајак.
си бил ли ти било кога во Европа муво? за Швиц држи лекции.
Добро е ко си втасал до делот кај што ги тумачам твоите српски корени, значи сепак ме читаш? која чест.

Кој сум? Нешто ко твојот најлош кошмаш, чекај да опали имагинацијава масонска. Си ја сонил Биџонс, ама ко хермафродит, некогаш? значи со кур, тој сум.
Сега ако ти олесна оди стегни уште некој пакет лименки скопско. балкански кловн (со мало б). Пардон, српски, никако македонски, ти свето схс ројалти.
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.014
Поени од реакции
55.330
Види обид за интелектуалец. Дете со даунов синдром ќе склопи боље реченици. :pos: :pos:

Хермафродит се нарече бе.
Не е ни чудно да си баш таков, мушкоданче, прилепско бубуљичаво педерче искомплексирано што завршил економско у Борис и мисли дека живее и работи во Швајцарија.

Не те читам, не си ласкај, ги читам другите што те дупат.
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.455
Музички поздрав до @teneke, шо убо си се муабетевме на темите за Украина (таму веќе нема што да се каже) и понекогаш на Љубов и Секс додека беше заинтересиран- сега не можеш да го тргнеш од chatGPT:

 
Ф

Флеш

Гостин
Види обид за интелектуалец. Дете со даунов синдром ќе склопи боље реченици. :pos: :pos:

Хермафродит се нарече бе.
Не е ни чудно да си баш таков, мушкоданче, прилепско бубуљичаво педерче искомплексирано што завршил економско у Борис и мисли дека живее и работи во Швајцарија.

Не те читам, не си ласкај, ги читам другите што те дупат.
Ако сакаш да шамараш,треба да си спремен да примаш заушки и шамари. И да не плачеш и цмиздриш .
 

Византиецот

what you looking at, ass
Член од
14 март 2021
Мислења
2.607
Поени од реакции
6.029
Не те читам, не си ласкај, ги читам другите што те дупат.
браво царе, со вакви потфати и јас би се фалел, сега оди чукај си ја глата со постовите на биџонс
или број колку печатни чрешки имам во постов.
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.014
Поени од реакции
55.330
браво царе, со вакви потфати и јас би се фалел, сега оди чукај си ја глата со постовите на биџонс
или број колку печатни чрешки имам во постов.
Се фалиш ти со други немерливи глупости што само искомплексиран бубуљичав тутунар може да ги истреска.
Хермафродит. :pos:

И оној папагалџијана погоре што плачеше како зајак коа ја тролавме таа идиотката со кучето.

Тоа е таа клапа на изроди што порано пишуваа по 5 поста месечно, испливаа сеа, Вори, Зоки моки и вакви сокриени напатенковци као тебе што се вратиле после Х години као демек паметни и успешни.
 
Член од
3 јануари 2023
Мислења
7.318
Поени од реакции
4.702
Непријателот на мојот непријател е и мој непријател?!?
Или така некако беше...
disappointed-smiley-emoticon.gif +++ sad-face.gif === smilie_flag_338.gif
 

Византиецот

what you looking at, ass
Член од
14 март 2021
Мислења
2.607
Поени од реакции
6.029
Се фалиш ти со други немерливи глупости што само искомплексиран бубуљичав тутунар може да ги истреска.
Хермафродит. :pos:

И оној папагалџијана погоре што плачеше како зајак коа ја тролавме таа идиотката со кучето.

Тоа е таа клапа на изроди што порано пишуваа по 5 поста месечно, испливаа сеа, Вори, Зоки моки и вакви сокриени напатенковци као тебе што се вратиле после Х години као демек паметни и успешни.

воздивнува во боки 13се стил
Автоматски споено мислење:

ај сковај ни некој виц за Драган Вучуч дури си тука,
или за Кунташе плис плис толку си добар о мајн гот
 

Kajgana Shop

На врв Bottom