Попај
Поени од реакции
9

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Добра вечер!
    Јас сум новопријавен член на Кајгана и идна студентка на Медицинскиот факултет при УГД и би сакала да Ве замолам дали можете и секако дали би сакале да ми објасните подетално за универзитетот и предавањата, релација професор-студент ..
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom