Факти за Чак Норис

  • Креатор на темата Rootc
  • Време на започнување
Член од
27 април 2006
Мислења
127
Поени од реакции
3
Факти за Чак Норис

- Солзите на Чак Норис лечат рак. Штета што тој никогаш не плаче.
- Чак Норис не чита книги. Тој зјапа во нив се додека не ги изнуди информациите кои му требаат.
- Чак Норис е како куче. Тој не само што може да намириса страв туку може и да се измоча на што сака.

- Чак Норис има изброено до бесконечноста - ДВА ПАТИ.

- Чак Норис не оди на лов, бидејќи зборот ловење дозволува да се промаши. Тој оди да убива.

- Чак Норис не спие. Тој чека.

- Чак Норис си ја продал душата на ѓаволот за добар изглед и неспоредливи боречки способности. Кратко откако трампата беше направена, Чак Норис го мавна ѓаволот во глава и си ја зема душата назад. Ѓаволот, кој сака иронија, не можеше да се налути и призна дека требал да види што ќе му се случи. Сега двајцата играат покер секоја втора среда во месецот.

- Кога Баба Рога оди да спие прво проверува да не се крие Чак Норис во нејзиниот плакар.

- Чак Норис го тужи НБЦ, тврдејќи дека РЕДОТ и ЗАКОНОТ се брендови на неговата лева и десна нога.

- Главен извозен артикл на Чак Норис е болката.


- Чак Норис направи временска машина и се врати назад за да го спречи атентатот на Кенеди. Кога Освалд пукаше, Чак ги пресретна сите три куршуми со својата брада и ги одби а главата на ЏФК експлодираше од чисто одушевување.

- Чак Норис спие со запалена ламба. Не зато што Чак Норис се плаши од темнината туку затоа што темнината се плаши од Чак Норис.

- Како тинејџер Чак Норис ги затрудне сите калуѓерки во манастирот блузи Мајами. Девет месеци подоцна калуѓерките го родија тимот на Мајами Долфинс единствената непоразена екипа во историјата на професионалниот фудбал.

- Чак Норис ја измисли лажицата. Бидејќи убивањето со нож е многу лесно.

- За да докаже дека ракот може да се победи, Чак Норис две години пушеше по 15 кутии дневно. Доби седум видови рак од кои се ослободуваше со 30-минутно вежбање.

- Во филмот "Враќање во иднината" колата на Чак Норис беше употребена за патување напред и назад во времето. Кога му ја вратија колата гребната Чак Норис неможеше да се воздржи да не му ја учука на Мајкл Џи Фокс што подоцна доведе до Паркинсонова болест.

- Чак Норис еднаш изеде 72 стека за еден час. Првите 45 минути ги помина во водење љубов со келнерката.


- Џими Хофа е закопан во Чак Норис.

- Диносаурус еднаш го има погледнато попреку Чак Норис. ЕДНАШ.

- Ако Чак Норис доцни на времето му е најпаметно малку да успори.

- Знакот за паркирање на хендикепирани всушност не е тоа. Тој само покажува како ќе изгледате ако му го фатите местото на Чак Норис.

- Чак Норис еднаш беше на Марс. Од тогаш, на Марс нема знаци на живот.

hehehehehheheehehehhe
PA SEA RAZMISLETE KAKOV TIP E > jebaciste
 

Worf

Leader of the High Council
Член од
1 мај 2006
Мислења
412
Поени од реакции
3
Чак Норис дома чува 5 пит-були и 7 доги, а на вратата му пишува „ПАЗИ ЧАК НОРИС“!!!:pos::pos::pos::pos::pos:
 

Worf

Leader of the High Council
Член од
1 мај 2006
Мислења
412
Поени од реакции
3
- Не постои теорија на еволуцијата. Само листа на животни на кои Чак Норис им дозволил да живеат!

- Кога Чак Норис прави склекови тој не се подига себеси, туку ја бутка Земјата надолу!

- Кога Чак Норис моча, може многу лесно да завари титаниум!

- James Cameron сакал Чак Норис да игра во Терминатор, но потоа сфатил дека тоа би бил документарец, па го викнал Арни!

- Чак Норис играл руски рулет со комплетно полн револвер и.......победил!

:pos: :pos: :pos: :pos:
 

Worf

Leader of the High Council
Член од
1 мај 2006
Мислења
412
Поени од реакции
3
- Еднаш Чак Норис скокал со падобран, но ветил дека никогаш повеќе нема да го направи тоа! Еден „Голем Кањон“ е доволен!

- Чак Норис никогаш се нема помочано во кревет како дете. Креветот се помочал од страв!

- Чак Норис на секој оброк јаде месо! Во најголем број од случаите заборава да ја убие кравата!

- Некој човек го прашал Чак Норис дали вистинското име му е Charles. Чак Норис не му одговорил туку само го гледал додека овој не експлодирал!

- Ние живееме во вселена којашто се шири. Целата се обидува да избега од Чак Норис!

:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Cak Noris moze da zamavne za da udri vo prazno,da svrti okolu Zemjata i koga ke se vrati da se udri vo grbot.
 

Worf

Leader of the High Council
Член од
1 мај 2006
Мислења
412
Поени од реакции
3
- Чак Норис не оди на лов, Чак Норис оди да убива!

- Зборот "KILL" е измислен од Чак Норис. Другите се "DIE", "BEER" и "WHAT"!

- Не постои такво нешто како торнадо. Тоа Чак Норис само мрази приколки!

- Љубовта не боли. Чак Норис боли!

- Чак Норис нема крв. Тој е полн со магма!

- Чак Норис мора да користи двојник во сцените со плачење!

- Чак Норис може да подели атом......со голи раце!

- Најбрзата кола на светот има 7 брзини. 5,6....Чак Норис!

- Колку Чак Нориси се потребни да заменат сијалица?
Ниеден, Чак Норис сака да убива во темница!

- Чак Норис не се игра Господ. Играњето е за деца!
 

SkYw4lk3r

The last Jedi
Член од
20 февруари 2007
Мислења
324
Поени од реакции
7
CAK NORIS i negovite Obrazlozenija

Napisete sto e mozno poveke informacii za Cak Noris
KAKO NA PRIMER : (mojot omilen)

Koga ke te udri Cak Noris ke oteces tolku sto oficijalno ke bides smetan za nova planeta vo sonceviot sistem. :pos::pos:
 
Член од
18 март 2007
Мислења
84
Поени од реакции
0
nevistinita e teorijata deka covekot poteknal od ponerazvieni organizmi, toa se samo zivotinki sto Chuck gi ostail da ziveat
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.612
Поени од реакции
176
Чак Норис е мртов... пред 10 години загина од сообраќајка. Само сеуште на Смртта и е страв да појде да го земе
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.677
Заошто Чак Норис спие со запалена струја? Не дека Чак се плаши од темнината туку темнината се плаши од Чак Норис!
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
452
Чак Норис незнае да дели со 0 (ова кога го прочитав се прснав од смеење)
 

SkYw4lk3r

The last Jedi
Член од
20 февруари 2007
Мислења
324
Поени од реакции
7
AMA ZNAETE DEKA SITE NOSAT PIZAMI OD Supermen, a samo Supermen nosi pizami od CAK NORIS.:pos2:
 

Darkwind

I need to work I'm always spending
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.038
Поени од реакции
1
-Чак Норис убива со лажица, со нож е премногу лесно
-Што прави баба рога пред да си легне.... Гледа под креветот да не се крие Чак Норис
-Чак Норис кога прави Склекови всушност ја бутка земјата надоле а не се крева он
-Чак Норис е вистинскиот татко на Лук Скајвокер
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
4.214
Поени од реакции
9.168
Господ реши да го создаде светот за 10 дена. Чак Норис му даде 7.

When God said "Let there be light!" Chuck Norris said "Say Please".Вистинските зборови што ги кажа Нил Армстронг кога стапна беа This is one small step for Chuck Norris, but one giant leap for mankind.

CNN е кратенка за Chuck Norris Network.

Сила Бога не моли. Сила моли Чак Норис.
 
На врв Bottom