toni-bitola
Последна активност:
19 јануари 2018 во 13:43
Член од:
20 јануари 2009
Мислења:
581
Допаѓања:
366
Поени од трофеи:
110

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
4 мај 1989 (Возраст: 28)
Локација:
Битола
Професија:
Заводник (2 години под завод за вработување)

Сподели преку:

toni-bitola

Машко, 28, од Битола

Последна активност:
Прегледува форум Мобилни телефони и телекомуникации, 19 јануари 2018 во 13:43