МоралноПолитичкиНеподобен

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Кој е чика од аватар?
  Мене на Алберт Шпер ми личи.
  МоралноПолитичкиНеподобен
  МоралноПолитичкиНеподобен
  Хахахаха! Не е. Тоа е Ченто во апс, откако не се согласил македонската војска да оди на Сремски Фронт наместо на Солун бил прогласен за... морално политички неподобен и затворен.
  парва
  парва
  Брат беее
  Какф Ченто какф Шпеер.
  Ти си бре Клаус Барби или Ото Скорзини.

  Зшто си цело време надркан и наапан? : D
  • Хаха
  Reactions: Флеш
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom