AceMaus
Последна активност:
7 септември 2015
Член од:
28 декември 2008
Мислења:
1.356
Допаѓања:
184
Поени од трофеи:
110
Роденден:
31 јануари 1989 (Возраст: 30)

Сподели преку:

AceMaus

30

Последна активност:
7 септември 2015
  1. ma macka
   ma macka
   Zdravo dali ke moze da dobijam br od Srebra od Dracevo? fala odnapred
  2. jygjuyhlkhkgdtfdtulu
   jygjuyhlkhkgdtfdtulu
   Здраво, ке може да ми пишеш број од Сребра од Драчево? фала од напред
  3. didush
   didush
   Здраво, ке може да ми пишеш број од Сребра од Драчево? фала од напред
  4. Stef Bachatero
   Stef Bachatero
   Ми кажаа дека имаш срцев монитор колку пари е и каде може да се набави?
   1. AceMaus
    AceMaus
    имаш во Conrad продавницата се наоѓа над чичко стоилко во гтц ако се качиш по кружните скалички, на спрат, продавница за електроника и остали ствари од таков тип

    http://www.conrad.mk/artikel.php?ks=860195

    еве го поточно овој модел го имам јас, сосема пристојно си ја врши работата, за парите си е таман, ако сакаш има и други на располагање таму, во зависност од цената и услугите се подобри...
    13 јуни 2012
   2. Stef Bachatero
    Stef Bachatero
    Blagodaram
    13 јуни 2012
  5. Bojan96
   Bojan96
   можеш да ми кажеш каде се наога магацинот за дневници?
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Bojan96
    Bojan96
    а може на пример да ми продаде еден?
    23 мај 2012
   3. AceMaus
    AceMaus
    неможе , нема ти викам им ги носат од министерство и после они само ги распределуваат по школи, во точено одреден број ги имаат вајда незнам
    25 мај 2012
   4. Bojan96
    Bojan96
    аха 0к фала многу
    25 мај 2012
  6. Bojan96
   Bojan96
   можеш да ми кажеш како би ми помогнал да најдам улилишен дневник? :)
   1. AceMaus
    AceMaus
    знам од каде се распределуваат дневниците по сите школи, магацинот знам шо како кај
    21 мај 2012
   2. Bojan96
    Bojan96
    е каде е магацинот?!
    21 мај 2012
  7. OziLLLL
   OziLLLL
   Друже ако се организирате нешто од скопје да се оди или било кој град за ASOT пиште 1+ :)
   1. AceMaus
    AceMaus
    vazi vazi iam u predvid :)
    11 јануари 2012
  8. TheTrooper
   TheTrooper
   Koga trenirav pocnav kako golman prvite meseci,ali posle toa pocnav da igram.Igrav na piker,ali ne izrasnav mnogu.Prestanav na 14 da rastam.Iam igrano i centar ali najmnogu imam igrano levo krilo.Doduse imam igrano i kako desnjak desno krilo(tamu najdobrite utakmici gi imam izigrano :)))).
   1. AceMaus
    AceMaus
    imas edna tema kajgandzii rakometari, ako si zainteresiran prijavise za koga ke igrame edna revijalna da te vikneme :)
    11 јануари 2012
   2. TheTrooper
    TheTrooper
    Znam za temata si imam i prijaveno :)
    Inace za Georgievski iam slusnato od drugar od Dracevo pa se iam neso rasprasuvano,gledano statistiki za nego itd...Go gledav ednas i vo zivo da go vidam so igrac e.
    Inace ti vikam,vo Prolet samo 3-4 treninga imav otideno bataliv ne mi se idese poveke.Me vikna togas eden drugar tamu so trenirase da dojdam,ali ne mi se idese mnogu.
    11 јануари 2012
   3. AceMaus
    AceMaus
    океј
    11 јануари 2012
  9. TheTrooper
   TheTrooper
   92 godiste sum.....trenirav 2 godini u Metalurg od 13 do 15.Posle toa samo igrav samo za sredno ekipata.Imav posle toa i nekolku treninzi u prolet pred 2 godini ali bataliv togas toa.Nemav vreme i volja da se zamaram.Neso predobar ne sum,ali znam da nesto da izigram.
   1. AceMaus
    AceMaus
    cim si igral u prolet sigurno te znam, ja igrav za prolet pred 2-3 godini mladinci, krilo i centar ponekad...me zacudi deka go znaes darko gorgievski, zatoa pomisliv deka mozebi se znaeme, ili dracevo nesto povrzanost da ne imas?
    11 јануари 2012
  10. |И.И|
   |И.И|
   Епа неможе секој да го свати :pos:
  11. brane_beli
   brane_beli
   Брат појма неам колку пари се, бев еднаш да купам нешто и видов дека има не сум прашал да заџаме да те лажам..
  12. Ѓорѓески
   Ѓорѓески
   Додај ме на фб ти пишав порака.
  13. Ѓорѓески
   Ѓорѓески
   Каде да те најде?
  14. |Volkswagen|
   |Volkswagen|
   До регистрација друже! ;) Е сеа потрошња не знам точно ама можам да ти дадам една добра веб страна за тоа...
   http://www.spritmonitor.de/en/
  15. Таруно
   Таруно
   Појма неам кај е тоа. Тазе сум тука. Поздрав. :)
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Роденден:
  31 јануари 1989 (Возраст: 30)

  Потпис

  Најголема заблуда од која страдаат луѓето е нивното сопствено мислење