N1GHTMARE
Поени од реакции
75

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • гледав си работел на пачот за ПЕС6 сакам да те прашам како да вметнам фаци, пример агуеро нема а ја најдов од друго место добра ама во игра никако не ми ја чита, ај ако знаеш помагај некако ;)
  Савен добар пач али верувај ми мојот ке биде подобар :)
  кој сака да го има побрзо или да помогне во до изработката
  zlatko_ate@hotmail.com :)
  C
  ај пушти се сега на мсн да ми го пратиш пачот за ПЕС6 и јас ќе пробам да го аплоудирам на Rapidshare или на Megaupload
  За пачот за PES 6 што е гледам таму нешто на темата али некако неможам да го управам. Би те замолил ако можеш детално да ми објасниш како да средам. Фала !
  Оption file за пес 6 или патчот или што етоа како е? знам даунлоадирав едно ги има екипете и трансферите скоро све ама ја нема македонија и филип 2
  колку фаќа да го ставиш во винрар фалј и да ми го пратиш преку мсн ОП пошто ваму на линков кај што си стаел е избришан
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom