Zaptija Stojkov
Поени од реакции
2.812

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • odamna imav zakluceno dka si partiski vojnik. I eve, tvojov avatar ubavo kazuva za toa - imas cist partiski poltron na avatar, dovolno kazuva deka si platenik za partiski interesi. Poz
  M
  Ова Хасан Насралах е на сликата?Нужна почит кон него и неговата организација
  Znam znam deka si partiski vojnik i poslusnik. Sigurno te plakaat za da pravis analizi i peris mozoci. Od takvi kako tebe sto ziveat od javna administracija a ne pravat nisto ni propadna drzavava. C c c
  B
  сака да исчезнеш од мапата и на крај краеви ако се залагаш за вистински комунизам треба да бидеш конструктивен а не обратно,затоа би те замолил од потпиот да ги тргнеш знамето на Израел и на САД околу другото немам замеркли ама првите две повредуваат чувства а се надевам тоа ќе го разбереш.

  Благодарам однапред.
  B
  Ти имам пишано и претходно зошто прешкртуваш знамиња на држави кои како прво ни се партнери,како второ втората е еврејска значи со тоа промовираш нацизам,расизам и нетрпеливост оклудругите немам замерка ама како би ти било тебе некој да ти гио прешкртне знамето и да
  Цитирам :Здраво батуле, шо прајш ти батуле, како си батуле
  хахаха лудак, кај ти текна Славко да го стајш на аватар.
  Руцкалон е пофотогеничен :D
  Zaptija Stojkov
  Zaptija Stojkov
  Инаку Батулето попознат е како Принц
  За момент помислив дека ти си Славеј :D :D :D ...али само за момент :D.
  S
  Slavej :) hah hah ahh
  so ne go slika so tocakot :))
  Zaptija Stojkov
  Zaptija Stojkov
  Немат таква слика со точакот објавено на фејсбук.
  Инаку оваа слика од на фејсбук му е.
  S
  Shellshock nam67
  e si trebalo da go slikas :)), bravo za avatarov pol pogodok :))
  Zaptija Stojkov
  Zaptija Stojkov
  Кога ќе имам прилика ќе го сликам.
  Човече фацава охридска си ја ставила на аватар! :D
  Закон.
  Zaptija Stojkov
  Zaptija Stojkov
  Знам. И јас го имам слушано тоа што го кажува дека со точак го заобиколил светот. Нормално ќе му се гледат дека го заобиколил светот кога нон-стоп е напушен...
  leandra
  leandra
  Имаше уште една фаца со него на времето, мислам дека беше од Коњско ниско со кратка црна коса, да можеше сам ќе се испушеше :)
  S
  Shellshock nam67
  Slavej veli deka setal do kina so tocak vistina ili mit koj znae :)), ali faca vcera bas go vidov :))
  B
  Зошто во потписот е прешкртан Израел,САД и НАТО??

  Мислам што ти сметаат...оти гинат за да шеријатите не ни шибнат нуклеарка еден ден м??

  Непријатели на САД и Израел по дефолт се мои непријатели...btw ако не е тоа НАТО одамна ќе не средеа.
  B
  Black Guard
  НАТО е воен сојуз-тоа кажува доволно т.е признати ни се границите .

  Употребата на Осиромашен ураниум на бомбите(за тежина) и муниција на тенковите-но ја прекршува Ќеневската конвенција.

  Сепак САД е чувар на светскиот Мир.
  Zaptija Stojkov
  Zaptija Stojkov
  САД чувар ли бил на светскиот мир а?
  Носители на демократија се секаде а?
  Сигурно не одат за нафта нели?
  B
  Black Guard
  А тебе ти го гледаат умот-сељачка малограѓанштина.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom