Zaptija Stojkov
Последна активност:
18 јуни 2019 во 20:42
Член од:
23 февруари 2010
Мислења:
1.606
Допаѓања:
993
Поени од трофеи:
175
Роденден:
9 април 1985 (Возраст: 34)

Сподели преку:

Zaptija Stojkov

Комунист, 34

Последна активност:
18 јуни 2019 во 20:42
  1. Стојан
   Стојан
   Kako se osekjas da si vo opozicija a?
   1. Zaptija Stojkov
    Zaptija Stojkov
    Jaс сум партиски неопределен. Не само сега туку од секогаш...
    27 август 2018
   2. Стојан
    Стојан
    Kje si ostanesh vo opozicija uste 6 godini minimum, da znaesh
    12 јуни 2019 во 14:24
  2. Стојан
  3. Стојан
   Стојан
   odamna imav zakluceno dka si partiski vojnik. I eve, tvojov avatar ubavo kazuva za toa - imas cist partiski poltron na avatar, dovolno kazuva deka si platenik za partiski interesi. Poz
  4. Muranyi
   Muranyi
   Ова Хасан Насралах е на сликата?Нужна почит кон него и неговата организација
   1. На Zaptija Stojkov му/ѝ се допаѓа ова.
  5. Стојан
   Стојан
   Znam znam deka si partiski vojnik i poslusnik. Sigurno te plakaat za da pravis analizi i peris mozoci. Od takvi kako tebe sto ziveat od javna administracija a ne pravat nisto ni propadna drzavava. C c c
  6. Black Guard
   Black Guard
   сака да исчезнеш од мапата и на крај краеви ако се залагаш за вистински комунизам треба да бидеш конструктивен а не обратно,затоа би те замолил од потпиот да ги тргнеш знамето на Израел и на САД околу другото немам замеркли ама првите две повредуваат чувства а се надевам тоа ќе го разбереш.

   Благодарам однапред.
  7. Black Guard
   Black Guard
   Ти имам пишано и претходно зошто прешкртуваш знамиња на држави кои како прво ни се партнери,како второ втората е еврејска значи со тоа промовираш нацизам,расизам и нетрпеливост оклудругите немам замерка ама како би ти било тебе некој да ти гио прешкртне знамето и да
  8. AnFem
   AnFem
   Браво за постот за срамното :) Ама џабе, на кого му зборуваш...
   1. На Zaptija Stojkov му/ѝ се допаѓа ова.
  9. Болиглава
   Болиглава
   Хаха, ти трна со локалниве легенди. :D
   1. Zaptija Stojkov
    Zaptija Stojkov
    Сега следен ќе го стам Керим Коне...
    17 јуни 2012
  10. TheMayor
   TheMayor
   Цитирам :Здраво батуле, шо прајш ти батуле, како си батуле
   хахаха лудак, кај ти текна Славко да го стајш на аватар.
   Руцкалон е пофотогеничен :D
   1. Zaptija Stojkov
    Zaptija Stojkov
    Инаку Батулето попознат е како Принц
    17 јуни 2012
  11. zee German
   zee German
   За момент помислив дека ти си Славеј :D :D :D ...али само за момент :D.
  12. Shellshock nam67
   Shellshock nam67
   Slavej :) hah hah ahh
   so ne go slika so tocakot :))
   1. Zaptija Stojkov
    Zaptija Stojkov
    Немат таква слика со точакот објавено на фејсбук.
    Инаку оваа слика од на фејсбук му е.
    23 април 2012
   2. Shellshock nam67
    Shellshock nam67
    e si trebalo da go slikas :)), bravo za avatarov pol pogodok :))
    23 април 2012
   3. Zaptija Stojkov
    Zaptija Stojkov
    Кога ќе имам прилика ќе го сликам.
    23 април 2012
  13. leandra
   leandra
   Човече фацава охридска си ја ставила на аватар! :D
   Закон.
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Zaptija Stojkov
    Zaptija Stojkov
    Знам. И јас го имам слушано тоа што го кажува дека со точак го заобиколил светот. Нормално ќе му се гледат дека го заобиколил светот кога нон-стоп е напушен...
    13 април 2012
   3. leandra
    leandra
    Имаше уште една фаца со него на времето, мислам дека беше од Коњско ниско со кратка црна коса, да можеше сам ќе се испушеше :)
    13 април 2012
   4. Shellshock nam67
    Shellshock nam67
    Slavej veli deka setal do kina so tocak vistina ili mit koj znae :)), ali faca vcera bas go vidov :))
    23 април 2012
  14. Black Guard
   Black Guard
   Зошто во потписот е прешкртан Израел,САД и НАТО??

   Мислам што ти сметаат...оти гинат за да шеријатите не ни шибнат нуклеарка еден ден м??

   Непријатели на САД и Израел по дефолт се мои непријатели...btw ако не е тоа НАТО одамна ќе не средеа.
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Zaptija Stojkov
    Zaptija Stojkov
    САД чувар ли бил на светскиот мир а?
    Носители на демократија се секаде а?
    Сигурно не одат за нафта нели?
    11 април 2012
   3. Malcolm van den Сабаховић
    Malcolm van den Сабаховић
    Дефинитивно ти бууууууудала си!
    11 април 2012
   4. Black Guard
    Black Guard
    А тебе ти го гледаат умот-сељачка малограѓанштина.
    11 април 2012
  15. Велко камионџијана
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Роденден:
  9 април 1985 (Возраст: 34)
  Дипломиран копач на септички јами со 20 годишно искуство

  Потпис

  [​IMG]