ПцоФките на Џонтра Волта (и на останатите од фан клуб: Интер)

Член од
23 август 2010
Мислења
38.137
Поени од реакции
107.437
Болдираните се пцовки упатени кон Пеџа. Pure class. Останатото е сквернавење врз Ливерпул, Бенитез и Ѓорче Петров. Не знам за вас ама јас цела вечер солзи си бришам. Да ти ебам тоа забеганото копиле, иди у три пичке материне живот ми продужи.
Па не би плачеле по Ковачиќ да изјавеше абе пуштете ме да идам негде титула да освојам да ти ебам племето муџахединско!
А ти знаеш дали пекал да отиде КАЈ РАФА бе да ти ебам тоа Ким Кардашијанот?
Кај кур има изјави дека ПЕКАЛ ДА ИДЕ У РЕАЛ ПО ТИТУЛИ, како Стерлинг што пекаше да иде у Сити по ТИТУЛИ.
Еј браво, ми се свитка куров ако сте земале 50 милиони, тоа не го мења фактот дека најголемиот талент и иднината на екипата јавно пред сите ви отиде у бош тим за да освојува титули.
Вие за инат после Милнер го земавте и капитен го стаивте.

И сеа со тие 50 милиони што ќе напраите, ќе купите хартија за Роџо да напраи нов проект од 2343246 страни, како до титула? Да ти ебам тоа конците на фаца што ти штрчат.
За вас од другата страна на планетава и пасош ќе ви бараме ви ебам тоа.


Тој вашиот проектџија со тоа исушената фаца што не можеше на најаголемиот талент да му напраи екипа титула да му освои па мораше да го пушти у Сити и на сред сезона му пушеше кур па го прати на Бахами на одмор, ама битно за 50 милиони го продаде.. Што купи кажи ми, хартија и машина за куцање за нов проект пошто овој не му го бива?
Сеа без Стерлинг и Суарез може на проектот ќе прикачи и практикум за одгледување коњи пошто Милнер потценетиот брат трча као коњ му ебам тоа фацата како игуана што му е.
Стај му волуме на гзот и теписон на фацата на едниот да се знае дека е Ким да му ебам тоа кикирика фацата.
На овој мртвиов сега што ни е не му требаат проспекти да освојува титули да ти ебам тоа восочната фаца опуштена.
Пола титула немаат последниве 10 години он ќе кажува за титули, иди пушти си таму one night in istanbul, издркај и легни си само пази да не се угушиш у тоа јамболијата што ја носиш на тоа дабарската фаца ти ебам спојлерот.
Што не рече требле бе да те ебле сто црнци.
Вас вода од курот ви потекува коа ќе ви спомне некој Истанбул, Бенитез и толку тоа е тоа, сеа следна титула на која ќе се радувате е ако Реал освои и кур ќе ми истенчиш со Бенитез да ви ебам тоа извитоперените ликови.
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Дневна доза, сто мајки!

Разбирам слобода на говор, демократија глумиме и треба секое мислење да го чуеме ама на овие веќе не треба да им се дозволи да шират пропаганда бем им стомајки!
Кербер треба да тепа според мене, а и може сум луд ама мислам дека Бушар конечно ќе ја прекине својата црна серија и ќе тепа против мртвилото Дијаз, бем и ја стомајки на неа.
Ја не знам што толку се потресовте за ова циганиве, бем ли им стомајки.
Нишикори веќе ми скрати добивка, бем им стомајки.
Бем ви стомајки неписмени едни, имате милион попаметни работи во животот. :yid:
Немам посебно објаснување освен тоа дека сакам да и го натопорам на Векич со се јајца.

Возаницки-Гајдосова 1 1.37
Пишана ми беше Радванска али за инат ја сменив пошо за инат сум и роден. И не е дека не и би го натопорил и на Возниацки.

Паире-Чека Калво или како и да се вика бем му стомајки 1 1.15
Паире е деген, а ја сум морон, па затоа и го изиграв.
Абе бем ви стомајки ја на вас неписмени едни, што не пишете така за кравите или свињите што секојдневно ги јадете, и тие се животни како и кучињата, прост народ упм.
Бем ли ви стомајки ја на вас, ако го напраат ова нека се утепаат одма.

Еве вака изгледаше Халеп пред да направи операција на тоа мртвите цицки. За кој кур ги намалуваше цицките бе бем ти тоа хобитот романски??? За кој кур прашав????????????????
Светски број 2 да каже дека нема никакви очекувања, ЕПА СЕ ДА ТИ ЕБАМ ЏУЏЕ ЕДНО КРАСТАВО ПОКВАРЕНО, да дае Господ у село Дренак да завршиш, бем ти стомајки.
Ако е вистина и за Погба ќе им ебам стомаики, шокур бетер од дрим тимовите на Перез ќе бидете.
ali jovetic nosete go da ne vi iznaebam 100 majki.
Како е могуче ова Пеџава да ги има најмртвите фаци на светот бе бем му стомајки
Нели откако Госпо го направил светот, после 4000 години ја напумпал госпожа Марија и така се родил малиот Исус? Или две мајки имал? Бем му сто мајки ја.
Da padnes ti od zgrada bem ti stomaiki.:icon_mrgr:
Palacio mu ebev 100 majki celo poluvreme.
Добро стварно ли го рекла тоа жена му на свињата? Па пичка ти матер свињо крофнарска, ти ќе си чистел неред после Мурињо да ти ебам тоа барабанот што го имаш голтнато, вошка една неизбањата. Кој неред бе бем ли ти стомајки, завидлива крофно од Хром за 20че.Па ти најголем неред оставаш по екипите бе климавко еден мртов, крофно неухранета.
Абе разбирам да зуите околу уши,разбирам да касате кај ви дјде,ама бем ти стомајки,кај најде бе у око да ми влезеш МОРОНУ!
Па не значи дека друг терен не смее да е со вештачка трева бем ти стомајки. :D Мада стварно не сум сигурен за ова, треба да се провери.
Кое ЖЕНУВАЊЕ бе бем ли ти стомајки ја на тебе. :tapp: Каков израз Божице пресвета :vozbud:
Сите фудбалери на ПСВ заедно со стручен штаб да отрујат во автобусот со јаглен-моноксид, бем ви сто мајки шо вика Џонтра...
Зато сем аргентинци не поштовам ништо друго од латинциве, бем им сто мајки мртви :D
На крај јас ќе го јадам од овие глупи расправии бем ли ви стомаики! :Д
Ама ако е вистина ова дека Ањели не сака да потроши 40м од продажбата на Видал и сака да ги чува парите има сто мајки да му ебам.
Ќе ти дојде Киелини и ќе ти ебе стомајки со тоа носот дртав
Ако случајно ми испадне Сориано да е тој шо го збори Берлускони а не Витсел ќе му ебам стомаики преварантски!
Него коа си веќе тука испровоцирај па и нашиот Дарко_уфо да ти ебе стомаики :Д
Па имам бе ѓубре, сеа од 4 има милијарда мајки да им ебам на Кристал Палас ако не тепаат.
Шефилд Јунајтед како знаете и умеете 1 или 3+ наместете се да не ви ебам 2000000000000000 мајки.
Место Матиќ прво го имаа ставено Марин и ние се сполетавме да троламе и се истролавме самите си ебавме 100 мајки. :facepalm:
Epten lezerno juve poslednite 20 min,Pogba sam se misli dali da sutira ili uste da dribla.Posle 100 mil za nego,100 majki u gz!
И пак за Салах плачете бем му стомајки ја на него.
Да играат со Сити следно коло има стомајки да им изебат.
изиграл две слаби партии на почетокот на сезоната и му ебеа стомајки
Кислинг со неговото искуство одигра клучна улога, колку само топки спушти за Белараби и компанија, а како што имаше и ти спомнато тој левиот бек искина, Вендел ли беше бем му стомајки.
Гроб да нема Едмунд,матер в пичка да му ебам.Море стомајки.
Али не бе брат Падоин бил најдобар играч на таа позиција,нов Пирло ќе го праи сто мајки да му ебам.
Ајде Интер,да ви ебам мамата уште еден гол.

Тоо бе Јојо,стомајки ти ебам.:cuc::pipi:
Браво Јојо,стомајки ти ебам.:ojeaa::oeoeoe:
Нормално, се додека не не акнете сеа у дербито и после ќе си ебеме стомајки. :D
И да знаеш дека ќе ве акнеме, кој ќе ве подберат Куцо, Ноче и Балотели стомајки ќе ви ебат :icon_lol:
Поучени од минатите години кај шо за 10 дена се ебеа стомаики и се водеа бош јубе/билан/принтер муабети затоа мислам дека 3-4 дена пред да е утакмицата се договорија да се отвараат теми.
Од грешка во грешка влага,е да му ебам стомајки.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Уште еден од плеадата постови, мртва менѓуша ти ебам јас на тебе.
Кој си бе ти да му пцуеш тежиште на Азар?
21 поен
Кој си бе ти Мињоле голман? Кој си бе ти да ти ебам носот удрен со тесла?
Кој си бе ти Коларов? Кој си бе ти пијаницо една безобразна, кој си бе ти селски човеку, кој си бе ти курназ атанас све да ти ебам намќорско? Кој си ти, Синиша Михајловиќ? Кој си ти 0 поени да ми носиш? Не те разбирам.
Кој си бе ти Кресвел бек? Кој си ти со 1 поен што ми доаѓаш?
Кој си бе ти Махрез играчиште? Кој си бе ти терористу проклет? Кој си бе ти алаху акбар? Ќе искочам сеа на пруга ќе те начекам боговог бога ќе убијам у тебе бе да ти ебам избеглицата проклета. Кој си ти фудбалер?
Кај си бе Хазард? Кај си бе Роналдо и Меси? Кај си бе да ти ебам тоа подвитканата долна брада детска? Кај си бе да ти ебам тоа ниското тежиште мртво? Кај си бе ти спор шутеру на пенали? Кај си бе ти најјак играч у свет? Кој си бе ти играч гробот да ти го ебам ја на тебе. Лебот што го јадеш да ти го изнаебам и мајката да ти ја ебам, одма у понеделник пакуј куферите и да те нема да не ти ебам све најмило копиле едно.
Кој си бе ти Бентеке горило едно мртво 0 минути што си играл? Кој си ти да се повредиш пред утакмица?
Аман бе Кун па и ти у пизду матер да се носиш да ти ебам капитенот залижан да ти ебам тоа бившата женица да ти ја испоебам.

Кој сум бе ја со овие играчи? Кој сум ја играч на фантази? Кај сум пошол со Фернандињо, Флечер, Муниеса и Лајун? Не постојат играчиве ја у состав сум ги акнал. Све да си ебам.
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.581
Поени од реакции
81.148
Пу да ти ебам мајчин Шахтрој и Шевченко и Гаспром и јужен тек и гасовод и Руслана и Доњецка република и мршупичкуматер.
Кличко дои бе да ти ебам све па на тебе копиле!
Не бе не си нормалет бем ти стомаики, уште Крим не го зафати во пцовкиве :LOL:
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Море да ги фати некој леден бран да замрзнат да им ебам сто гроба мајчини, што све изнапромашија.
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.422
Поени од реакции
3.989
Па у право е што кур.
Да не не е Реал на поголемо ниво од Интер? Да не не се игра подобар фудбал во Шпанија? Да не не се тренира подобро во Шпанија?

Еве за Манчини, што изјавил. Џабе лажеше сивиов цело лето дека ќе нема да си иде и дека го смета за важен дел. Да ми смета ќерка му пред кур.
:pos: :pos: :pos: Да ти ебам тоа исчурениот тип да ти ебам хахахахаха
 

Kajgana Shop

На врв Bottom