Stefan-kobe
Член од:
23 август 2010
Мислења:
28.371
Допаѓања:
61.549
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко

Сподели преку:

  1. парва
   парва
   Брат мислу дека ти знаеш, куде да виду на нет плус минус играчи на ел класико од пред малко, фала унапред : )
   1. Stefan-kobe
    19 јуни 2019
   2. парва
    парва
    Фала
    Немога да ае снајду, да ти еу
    шпански новине hh ке виду јутре фала
    19 јуни 2019
  2. Utopia123
   Utopia123
   Си ме лајкнал ама ете сега прилика да те прашам дека ми беше незгодно, уште планираш да правиш тура по планините? Хахаха
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    So ti se desilo so nogata?
    14 јуни 2019
    На Utopia123 му/ѝ се допаѓа ова.
   3. Utopia123
    Utopia123
    Ај лп ќе ти пишам.
    15 јуни 2019
    На Stefan-kobe му/ѝ се допаѓа ова.
   4. парва
    парва
    Не Ви чиста работа
    : D
    19 јуни 2019
    На Utopia123 му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Ilumious
   Ilumious
   Да не ти реплицирам онаму во ДК ама подобро по тренерки отколку новиов моден стил што се форсира за женски, со некои дуксери со 3 пати подолги ракави од половината или некои фармерки како да си облекол вреќа за ѓубре :pov:
   1. На Stefan-kobe му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Samo trenerka be, nikad nema od toj fazon da se otkazam. :D ne gi pratam mnogu modive ama mozam da vidam sto sve se nosi i iskreno zagrizuvacki e. Koga ke vidam nekoj so diesel maica onie pamucnite sto se samo za na kafe a ide u teretana ili trca so takva abe creva mi se krevaat. A da, i havajki sorc za bilo kakov sport, pojava od koja dobivam proliv.
    18 март 2019
  4. Vori
   Vori
   Ќе му јавам на Оли или Кумче,барем додатни саати за екстра пара да добиеш поради потрошеното работно време за објаснуење .... ;D))) Пациенти бе брат пациенти ...... Кладилница е клиника .....
   1. На Stefan-kobe му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Ќути, да е само тој арно ќе беше, проблемот е што има милион такви. Еден ми уплаќа пријателска, му викам одложена ви е оваа господине, ме гледа и вика ЗОШТО??? ахахаха е ај...
    6 јули 2018
    На Vori му/ѝ се допаѓа ова.
  5. Донев
   Донев
   Не за критикување бе, него дека вие ги смислувате тие хахаха, хохохо, хихихи, па дали добро ми текна :ДДДД
   1. Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Готово ме одра Пеја веќе, како Сунѓерот Боб се осеќам сега, глупо и неписмено. :D Сфатив откако беше направена штетата. :D
    14 март 2018
    На Донев му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Splendora
   Splendora
   Да не трујам у темана, глеам сте завозеле за Бакајоко :)))
   Се слагам целосно дека во момент некогаш е претешко да се процени ситуација, и нормално е да се случи грешка, ама нема зошто после да се измислуваат правила и да се оправдуваат судиите зашто нешто не суделе со муабети за мал офсајд, тоа у главно ми беше муабетот :)
   1. На Stefan-kobe му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Ќе видиме, сега имаат пак три меча против селски екипи, ако не усера тука и се стабилизираат ондак ќе играат ЛШ.
    6 февруари 2018
    На Splendora му/ѝ се допаѓа ова.
   4. Splendora
    Splendora
    Дај боже, јас пре ги сакам Интер у ЛШ, отколку грдине од Рим :)
    6 февруари 2018
    На Stefan-kobe му/ѝ се допаѓа ова.
   5. Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Наполи, Ѓубре, Интер и Лацио ќе бидат во ЛШ следната година. :D
    6 февруари 2018
    На Splendora му/ѝ се допаѓа ова.
  7. Ilumious
   Ilumious
   Да не не кара ДонеФ, сега го прочитав постот со бесплатното што го увеле среде ден - а замисли другарка моја, вика се возиме додека е бесплатно и му јавија на шоферот дека ќе се наплаќа и ни вика АЈДЕЕ ВАДЕТЕ КАРТИЦИТЕ КУЦАЈТЕ СЕ!!! хахахахаха поголемо дно од ова здравје
   1. Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    .................
    Немам коментар стварно, мада ништо веќе не ме чуди у државава, секојдневие се вакви дегенизми.
    1 февруари 2018
    На Ilumious му/ѝ се допаѓа ова.
  8. Џонтра Волта
   Џонтра Волта
   stek zs ne me sledis bac??????????????????????????????????????
  9. Ilumious
   Ilumious
   Во Топ Сикс во Љубљана директоров мој влезе по апостолки и по маица бела ко за кречење по дома, само си плаќаш 20 евра влез и цепаш. :D :D :D :D
   1. На Limeta и Stefan-kobe им се допаѓа ова.
   2. Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Жална држава сме, а најтрагично е што имавме резервација а кафичот беше полупразен пошо е средина на јули и нема живо пиле. Ама битно не смеело во кратки...
    15 јули 2017
    На Ilumious му/ѝ се допаѓа ова.
   3. Ilumious
    Ilumious
    p.s. И јас го мислам тоа за Лева и Икарди ама не бев дома и ако ме цитираше некој ќе требаше да се оправам и затоа онака пишав.
    26 ноември 2017
    На Stefan-kobe му/ѝ се допаѓа ова.
  10. ЏинЏер
   ЏинЏер
   1. На Чекич и Џонтра Волта им се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. ЏинЏер
    ЏинЏер
    Да, не се може против статистика :D
    7 јуни 2017
    На Чекич и Stefan-kobe им се допаѓа ова.
   4. Џонтра Волта
    13 јуни 2017
    На Чекич и ЏинЏер им се допаѓа ова.
   5. ЏинЏер
    13 јуни 2017
    На Чекич му/ѝ се допаѓа ова.
  11. Ilumious
   Ilumious
   У словенечка фирма сум и ги гледам и што прават и како работат и што им се дешава и кај нив ама џабе е и да црташ негде :D
   1. На Stefan-kobe му/ѝ се допаѓа ова.
  12. SPERO1
   SPERO1
   И се потребни пари заеми меѓу поединците да се справат со финансиски тешкотии за конечно да се скрши на ќор-сокак кој предизвика банките, преку отфрлање на вашите датотеки апликација за заем? Јас сум поединечните финансиски експерти во можност да направи заем на износот што треба и условите кои го прават вашиот живот полесно. Е-пошта: sperohammeth@outlook.fr
   ви благодарам
   1. На Ilumious му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Да ви го подарам.
    6 април 2017
    На Џонтра Волта, Peja989 и Клипче им се допаѓа ова.
  13. Џонтра Волта
   Џонтра Волта
   најлош аватар
   1. На Anon му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Stefan-kobe
    20 декември 2016
  14. Ilumious
   Ilumious
   Ехееем најсилните фирми што се клиенти кај мене се циганчат за багателни пари а којзнае каков обрт имаат, на газ да паднеш :)
   1. Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Стока бе стока. Ама ќе го посрамотам пред цел народ следен пат, редовно игра кај мене.
    28 ноември 2016
  15. Anon
   Anon
   А бе се мислев да го напишам со голема буква ама сфатив дека не може да е човек некој со надимак Стек и... Don't hate me bro.
   Плус гушстеров на аватар...
   1. На Чекич му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Џонтра Волта
    Џонтра Волта
    у право си, стек не е човек.
    20 декември 2016
    На Чекич му/ѝ се допаѓа ова.
   4. Stefan-kobe
    20 декември 2016
   5. Anon
    Anon
    просветление :D
    20 декември 2016
    На Чекич му/ѝ се допаѓа ова.
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко

  Потпис

  One and only, Kobe Bryant !!
  [​IMG]