ПцоФките на Џонтра Волта (и на останатите од фан клуб: Интер)

Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Верувам дека сите останати како и јас уживате кога ги читате сочните пцофки на Џонтра, па да споделиме некоја омилена :D

мамицата да му ја ебам ја на зажаренкото Мацари
да му ебам тоа фацата зажарена.
му ебам тоа сестрата што ми се слика на фб само.
да не му ебам гз мајчин.
Им ебам мајката у пичка.
Батали го тој да му ебам крфффта.
Да ти ебам бубуљичавото дете неписмено. :mad:
У срж ни е врежано да сме толку глупи, пу семката да ви ја ебам!!!!:mad:
да им ебам све по список судиско!!!!!
да ви ебам све најмило!!!!
Џигимон не погледнал подалеку од носот шпицест да му ебам подвратената панталона.
Сеа ќе го гледам Валон Бехрами да му ебам тоа фацата извртена.
Мрш од Интер бе да ти ебам матер шугава!
А да ти ја изнаебам сестрата у сред пичка тебе српска искомплексирана свињо коментаторска да ти ебам жената!!!!
Ќеркиче ли му ебам ја негово зажарено!
Абе збориме за играчкиот кадар што го иаме.. Тури му кур на зажарениот со подвратени панталони да му ебам сестрата.
Тоа е тој мртов тренер што го имаме да му ебам тоа темно црвената фаца зажарена..
му ебам тоа чпртавото носе! :pos:
Да му ебам фацата дугачка! :pos::pos::pos:
Ова е сфе што можеф да одвојам на негоф домашен терен, во негоф фан клуб. Да надополниме :D

@Џонтра Волта сфе да ти јебам, неарен еден :pos::pos:
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Колку си ретардиран ти, солзи ми течат од смеење, што сум праел цццц. :D
Здравје сум му земал на Мацари. :pos: да му ебам тоа темно црвената фаца зажарена.. абе ајде :lolzz:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Колку си ретардиран ти, солзи ми течат од смеење, што сум праел цццц. :D
Здравје сум му земал на Мацари. :pos: да му ебам тоа темно црвената фаца зажарена.. абе ајде :lolzz:
А само пишаф „ебам“ у срч и ми извади 300 мислења, па двоев, да не претерам. Којзнае што имаш по другите теми
хахахахаххахаха
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Џ

Џонтра Волта

Гостин
А само пишаф „ебам“ у срч и ми извади 300 мислења, па двоев, да не претерам. Којзнае што имаш по другите теми
хахахахаххахаха
Иди у ЛЕ темата, за Бенитез мислењето. :D
Ова од некни ми остана во глава :pos: Џигимон сегде го глеа :D
Колку трауми имам преживеано од него, му ебам тоа *сите пцоФки од погоре :D
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Не можам, Рафа ми е у срце али знам дека му ги пцуеше румените обрафчиња :D

Како и да е, се надевам темата нема да остане само на моите цитирани мислења и исто така, се надевам дека ова нема да те спречи и ќе продолжиш да со пцоваш :D


:pos::pos::pos:
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.954
Поени од реакции
84.365
Треба да се отвори посебна тема за Фан Клуб Интер и сите нивни пцовки во постМурињо периодот... уживам кога ги читам

Да не останам покусо...

Џиги одамна го немав видено, се изнасмеав на гифовите, 5 минути ги глеав. Каква лудара беше Џиги Мацари да му ебам фацата зажарена. :pos:
Еве гратис една и од Стефан Коби

Хахахах таман да ги уништи и нив и да нема тим што го нема уништено во цела Италија. :D
Му ебам тоа зажарената кооперациска пијандура.
:cuc:
 
Член од
21 јули 2011
Мислења
1.339
Поени од реакции
3.202
Тие од ПЛ за Спорт Клуб :D

Што е ова бе момчад, вратар, изборник?!?!?!?!
Кај кур е Вишко и мртвакот Гојко? Кој кур ми ги убацил хрвативе у телевизор?! Све да му ебам!
Боље цел живот ќе го слушам овој што моментално коментира Баерн-Мебхебаднахгфајк него педерастичниве хрвати племе им јебам.

Ста:рич уххх племето да ти го ебам, уште се ежам ко ќе ми текне.
Онојпат глеам Манчестер и ми вика лопта се ДОКОПРЦАЛА до гол.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.702
Поени од реакции
27.646
Абе збориме за играчкиот кадар што го иаме.. Тури му кур на зажарениот со подвратени панталони да му ебам сестрата.
Уф, овде имаме прекрасен премин. Како тоа убаво, слеано и сочно доаѓа до целта. Поезија.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.497
Поени од реакции
42.880
Леле на рекорд ми е канцеларијава, урлам на излог, ме гледаат луѓе
хахахахахахахахахахахахахаха
Шо работа е воа бе, на Кајгана да си дремиш цел ден? :cenzura:
 
Член од
15 август 2009
Мислења
2.023
Поени од реакции
4.873
Боље цел живот ќе го слушам овој што моментално коментира Баерн-Мебхебаднахгфајк него педерастичниве хрвати племе им јебам.

Ста:рич уххх племето да ти го ебам, уште се ежам ко ќе ми текне.
Онојпат глеам Манчестер и ми вика лопта се ДОКОПРЦАЛА до гол.

Ок престанете ќе ме избркаат од канцеларија :pos::pos::pos::pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom