Пост на кој сте се изнасмеале

ЈуријАркадиевич

Модератор
Член од
10 мај 2010
Мислења
859
Поени од реакции
3.047
Апелирам да не се гледа јокер ,прочитав дека содржи скриени пораки кои го хипнотизират мозокот :) ,исто како шо на Горбачов му го испраја мозоко да го растури СССР ,i da snima reklami za Pizza HUt
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
8.696
Поени од реакции
9.298
Драга кајгана,

сабајлево одам за на работа во трамвај. Пред мене седнати татко и син. Синот палав, шо да ти распавам.Галамит, па плачит, се дерит, па го удират татко му по лице со шамари, го кубит за коса..а овај кутриов го галит и му се смејт.

Еднаш одевме со татко ми за Струга по стариот пат со комбе. Тој шоферот возеше со 70 на сат ко да возит компири, па удривме на една дупка и ракава ми летна и случајно го удрив татко ми в лице. Ко ми ја ѕвизна една од нопаку в градинка ме врати, а трето одделение бев тогаш.

И си викам сеа, да беше татко ми по потекло од Дрезден место од Трпејца, можда немаше да јадам ќотек :cautious:
Испљукав и кафе и се отиде у ПМ :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
 
Член од
7 август 2011
Мислења
214
Поени од реакции
241
Партизан беше казнет да игра пред празни трибини, освен деца под 14 години. Легендиве собрале 22.000 деца.
Прв пат слушам за ваква казна

Каква е таа казна 14+ што е само?
Кога ќе казнат клуб да игра пред празни трибини, обично праќаат молба до УЕФА да има дечиња на стадион кои ќе влагаат бесплатно, за да не сјаат празни трибините... и тука обично попуштаат со казната од УЕФА. И на Јувентус му се дешавало вака неколкупати
Ne postoi dete sto go saka Juventus, ne go lazi narodot. Hh
Стеков ме уби на место.:pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 
На врв Bottom